fbpx

University of South Wales

University of South Wales pakub kvaliteetset kõrgharidust juba aastast 1913, olles Suurbritannia ja Walesi tabelite tipus nii õppetulemuste kui -metoodika poolest.

Nende erialavalikust leiab igaüks midagi, sest see on tõepoolest ääretult lai. Kool on Walesi parima kunsti- ja disainiteaduskonnaga ning Suurbritannia TOP 10’s on ka sealsed muusika- ja draamateaduskonnad. Koolis õpib umbes 4500 välistudengit (kõige rohkem Saksamaalt, Hiinast ja Indiast, samas on ka Baltimaadest pärit õpilasi), seega kohtab seal väga põnevat ja mitmekesist seltskonda. Ülikooli linnakud asuvad Walesi pealinnas Cardiffis, samuti Pontypriddis ning Newportis.

Töö- ja konkuretsivõime on keskmeks kõigele, millega ülikool tegeleb. See on osa õppekavast, kus teemad ja metoodika on välja töötatud reaalsest elust lähtuvalt. Seda kõike toetavad ka erinevad tööhõive skeemid, tugi start-up projektide elluviimiseks ning võimalus mitmekülgsete praktiliste kogemuste saamiseks.

Vaata kooli tutvustavat videot SIIT

MIKS VALIDA UNIVERSITY OF SOUTH WALES?

95% South Wales’i ülikooli lõpetanutest on kuue kuu pärast leidnud töö või läinud edasi õppima.

Erinevalt paljudest teistest UK ülikoolidest saab South Wales’is kombineerida põhieriala (major subject) kõrvalerialaga (minor subject). Sellisel juhul võetakse neli moodulit esimesest ning kaks moodulit teisest. Võimalik on ka joint degree, mille käigus võetakse kolm moodulit ühest erialast ning kolm teisest.

Aktiivseks õpilaseluks pakub South Wales väga palju võimalusi. Koolis tegutseb suur hulk student society’eid, mille hulgast leiab näiteks lumespordiga tegeleva seltskonna, anime huvilised, tantsutüdrukud, League of Legends’i mängijad, kooli õpilasraadio, golfimängijad, väitlusklubi, ratsutajad, loodusesõbrad, kristlased, kirjanike klubi jt. Loomulikult on olemas ka spordimeeskonnad.

Tule tasuta konsultatsioonile