fbpx

University of Northampton

University of Northampton on kaasaegne ülikool, mis asub Inglismaa südames, kiiresti arenevas Northamptoni linnas. London jääb siit kõigest tunni kaugusele.

Tegemist on keskmise suurusega ülikooliga, kus õpib ligi 13 000 õpilast, kellest 11% on välistudengid. Ülikool kuulub riigi 50 parima ülikooli hulka ning on üks juhtivamaid institutsioone sotsiaalse ettevõtluse ja tööhõive näitajate poolest.

Northampton pakub kõrgkvaliteetset ülikooli kogemust, struktureerituid õppekavasid ning professionaalset õpet sõbralikus ja toetavas keskkonnas. Õppekavade koostamisel võetakse väga palju arvesse tööstusharu nõudmisi ja vajadusi. Ülikoolil on selles osas väga head suhted professionaalsete ettevõtete ja organisatsioonidega üle kogu maailma. 96% õpilastest on 6 kuu jooksul peale lõpetamist leidnud töö või suundunud edasistele õpingutele.

The University of Northampton koosneb kahest ülikoolilinnakust, mis asuvad üksteisest 2,5 miili kaugusel. Ülikooli linnakutes on olemas kõik vajalik – õppeklassid, laboratooriumid, raamatukogu, tantsimis- ja draamastuudio, spordisaal, pood, restoran ja baar. Viimasel aastakümnel on ülikooli linnakute arendamisesse finantseeritud 70 miljonit naela.

 

MIKS VALIDA UNIVERSITY OF NORTHAMPTON?

Northampton korraldab oma õpilastele väga palju erialaseid väljasõite. Väljasõidud viivad õpilased ka välismaale – käidud on nii Euroopa riikides kui ka USA-s!

Kooli investeeringud õppetingimustesse ja -vahenditesse ning õpilastele pakutavatesse teenustesse on iseseisvate reitingute kohaselt maksimaalsed (viis punkti viiest).

 

Tule tasuta konsultatsioonile