fbpx

University College of Northern Denmark (UCN)

Juba aastast 2004 saadame õpilasi Aalborgi UCN ülikooli, mis pakub hea akadeemilise taseme kõrval mugavat õppekeskkonda keskmise suurusega linnas, mis asub Põhja-Taanis.

Kokku omandab UCN’is eri programmidel ja tasemetel haridust ca 18 000 õpilast ning rahvusvahelisi õpilasi lisandub igal aastal ligi 500. Eestlastel on võimalik omandada õppemaksuvabalt kõrgharidus, valides endale 11 praktilise ja huvitava eriala seast sobivaima.

Iga õppeprogramm on üles ehitatud selliselt, et õpilases arendada oskusi, mida just tööandjad enim nõuavad. Taani haridus on tuntud oma kõrge praktilisuse poolest ning ülikoolides välditakse suuri loenguid ja suures hulgas teooria edastamist seda reaalselt kasutamata. Õpilastelt eeldatakse, et nad mängivad oma hariduse omandamises ise aktiivset rolli, võtavad vastutust ning viivad ise projekte läbi. Samuti on kõigis programmides sees kohustuslik praktika mõnes firmas.

Õppetöö kestus on 2-3,5 aastat olenevalt sellest, kas soovitakse piirduda rakendusliku kõrghariduse kraadiga või lõpetada bakalaureusediplomiga. Kool pakub ka võimalust taani keelt õppida, mis suurendab edasisi karjäärialaseid väljavaateid.

MIKS VALIDA UNIVERSITY COLLEGE OF NORTHERN DENMARK?

Suuresti ärilistele ja tehnoloogilistele erialadele keskenduva UCN’i missiooniks on anda kiire start noortele inimestele, kes soovivad ärimaailma sukelduda. Samuti on UCN’i haridus suurepärane baas edasisteks õpinguteks üle maailma. Kooli õpetajate ja juhendajate meeskonda kuulub ligi 200 inimest ning uurimustöid toetavad pidevad rahalised investeeringud.

UCN’is on ka Career Mentoring programm, millega liituvatele rahvusvahelistele õpilastele määratakse mentor, kellega saab arutleda erinevaid teemasid ning kes annab väärt nõu karjääri ja tulevikueesmärkide osas. Programmi läbiviijad usuvad siiralt, et UCN’i valinud rahvusvahelistes õpilastes on tugevat potentsiaali säravaks ja ambitsioonikaks karjääriks.

Vaata Youtube videot, mille UCN õpilased on ise kokku pannud! Või vaata hoopis videot, kus õpilane annab ülevaate oma elust ja õpingutest!

 

Tule tasuta konsultatsioonile