fbpx

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences on pika ja maineka ajalooga kool Hollandi kõrgharidusmaastikul. Saxionis on üle 26 000 õpilase, tehes sellest Hollandi ühe suurima kõrgkooli.

Välistudengid moodustavad 14% õpilaskonnast – nende osakaal on viimase paari aasta jooksul kahekordistunud ning kasvab edasi.

Ülikool on oma mitmekesise õpilaskonna üle äärmiselt uhke. Saxion University on kõrghariduse omandamise kohaks valinud noored rohkem kui 70 erinevast riigist. Rahvusvaheliste õpilaste arv ületab 3500, nii on igal kursusel tudengeid kogu maailmast. Saxonis õppimine paneb igaüht hindama Hollandi põhilist väärtust – erinevate kultuuride ja traditsioonide, inimeste ja isiksuste mõistmist ja austamist.

Paljude mujalt maailmast tulevate üliõpilaste jaoks on Hollandisse elama asumine suur samm. Kooli jaoks on oluline, et kõik sulanduksid ühiskonda nii kiiresti ja valutult kui võimalik. Seetõttu on loodud spetsiaalne tugiperede võrgustik (Friends of Saxion International Students), kes on oma südameasjaks võtnud uustulnukates kodutunde tekitamise. Koolis on ka väga hästi toimiv mentorlusliikumine.

Tule tasuta konsultatsioonile