fbpx

London South Bank University

London South Bank University (LSBU) on Londoni üks suurimaid ja vanemaid ülikoole.

Tegemist on kosmopoliitse ülikooliga, kus õpib enam kui 23 000 õpilast, sealhulgas 2000 rahvusvahelist tudengit 130 erinevast riigist – kõige rohkem on Aasia päritolu õpilasi, Euroopa rahvustest on enim esindatud iirlased, itaallased ja rootslased.

Kooli kasuks räägib kindlasti ka tema suurepärane asukoht Londoni kesklinnas, kõigest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel linna põhilistest finants- ja ärikeskustest.

Hiljutiste arendustööde käigus avati Student Centre ning 2013. aastal avati ka Enterprise Centre. Student Centre on hoone, mis on ehitatud kindla eesmärgiga tuua kokku LSBU ülikooli tudengid. See on koht, kus õppetöö väliselt sõpradega kohtuda, sotsiaalselt aega veeta, aga ka tegeleda erinevate grupitöödega.

Enterprise Centre eesmärk on aga ellu kutsuda ärialaseid start-up firmasid ning kogemuste ja teadmiste vahetamine.

Kool on väga uhke kõigi oma lõpetajate üle. Mõned näited edukatest LSBU alumnidest – parlamendiliige Ann Milton MP, Olümpia kuldmedalist sõudmises Greg Searle MBE, televisiooni guru Phil Spencer ning üks lugupeetavamaid naisi NHS-is Dame Karlene Davies.

 

MIKS VALIDA LONDON SOUTH BANK UNIVERSITY?

LSBU eesmärgiks on aidata õpilastel märgata oma talenti ja ambitsiooni. Kool aitab kaasa õpilaste eesmärkide täitmisele ning oluliseks peetakse ka seda, et peale õpingute lõpetamist oleks võimalik tasuv töökoht leida. Kindlustamaks, et õppeprogrammide sisu vastab reaalsele nõudlusele tööturul, tehakse tihedat koostööd vastava valdkonna ettevõtetega. Pidevalt tegeletakse arendustöödega ning eri osakondadevaheline koostöö on väga suure osatähtsusega.

LSBU hariduse kvaliteet on kõrgeima võimaliku reitinguga.

 

Tule tasuta konsultatsioonile