fbpx

KEA, Copenhagen School of Design and Technology

Kopenhaagenis asuva KEA ülikooli missioon on õpetada välja kõrgelt arenenud professionaalseid tehnikuid, disaineried ja kommunikatsioonisuuna esindajaid, kes töötaksid produktiivselt rahvusvahelises keskkonnas.

Kool pakub 12 erinevat ingliskeelset õppeprogrammi, kus on koos enamasti rahvusvahelised õpilased. KEA koolis õpib kokku üle 4600 õpilase ning koolil on 600 töötajat.

Kool paneb palju rõhku sellele, et õpilased puutuksid kokku erinevate rahvusgruppide esindajatega ning rikastaksid seeläbi oma maailmapilti.

KEA on väga heal tasemel õppeasutus teiste Kopenhaageni ülikoolide kõrval ning täiendab pidevalt oma ingliskeelsete programmide valikut.

MIKS VALIDA KEA?

KEA koolis on õpilaste keskmine vanus kõrgem kui tavaliselt ülikoolides tavaks. Paljud õpilased on juba eelnevalt kusagil mujal õppinud või omavad juba töökogemust õpitavas valdkonnas.

KEA julgustab oma õpilasi hakkama ettevõtjateks. Kooli eesmärk ei ole mitte rääkida ettevõtlusest, vaid panna õpilased sellega ka reaalselt tegelema. Koolil on erinevaid iga-aastaseid üritusi, mille käigus saavad õpilased oma eriala professionaalidega isiklikult kohtuda ning juba enne kooli lõpetamist vajalikke kontakte luua. Erialane praktika on ka kohustuslik osa kõikidest KEA pakutavatest programmidest.

 

Tule tasuta konsultatsioonile