fbpx

Jönköping University

Nüüd on hea võimalus kandideerida ingliskeelsetele bakalaureuse- ja magistriprogrammidele (lisaks 2-aastane kõgharidusdiplom) ning omandada tasuta kraad Rootsi mainekast Jönköpingu ülikoolist!

Jönköping university tegutseb 1994. aastast ja on üks juhtivamaid, rahvusvahelisemaid ja tööturul hinnatumaid ülikoole Rootsis. Jönköpingu Ülikool hõlmab nelja erinevat teaduskonda: Jönköping International Business School (JIBS); School of Education and Communication; School of Engineering  ning School of Health Sciences, pakkudes laia valikut magistriõppe  erialasid. Ülikooli ca 10 000 tudengist ligi 1300 on rahvusvahelised õpilased, esindades umbes 80 erinevat riiki. See loob ülikoolis tõeliselt rahvusvahelise keskkonna, mida kirjeldatakse kui “maailma hääle” kuulmist – nii palju erinevaid keeli!

MIKS VALIDA JÖNKÖPING UNIVERSITY?

Jönköping International Business School kuulub alates 2015. aastast nende väheste maailma ärikoolide hulka, kelle programmid on EQUIS poolt akrediteeritud.Tegemist on väga maineka ja eksklusiivse grupiga, kuhu kuuluvad vaid 1% maailma ärikoolidest. JIBS on ka esimene ja ainus ülikool Rootsis, millele on omistatud AACBS kvaliteedi akrediteering.

Jönköping Ülikool:

  • on kõige rahvusvahelisem ülikool Rootsis;
  • garanteerib majutuse kõigile välistudengitele;
  • pakub EPAS akrediteeritud programme;
  • omab teadusparki soodustamaks ettevõtlust ja idufirmade arengut;
  • pakub kõigile õpilastele võimalust osaleda üliõpilasvahetuse programmis (koolil on üle 300 partnerülikooli üle maailma);
  • pakub huvilistele rootsi keele kursuseid;
  • pakub aktiivset tudengielu ning ülikoolil on aktiivne üliõpilasesindus, mis korraldab erinevaid üritusi ja väljasõite;
  • omab suurepäraseid tulemusi ja kõrget kohta rahvusvahelistes edetabelites.

Koolis toimuvad ka mitmed põnevad üritused – näiteks iga-aastane rahvusvaheline nädal, mille raames välisõpilased saavad oma riiki esindada ja kultuuri tutvustada, samuti ka moeshow’d, karjääripäevad ja erinevad ekskursioonid.

Tule tasuta konsultatsioonile