fbpx

ISM University of Management and Economics

ISM University of Management and Economics on Baltimaade üks kõrgeima reitinguga äriülikoolidest. Kool asutati 1999. aastal BI Norwegian Business School´i poolt.

ISM on ülikool, mis reageerib kiiresti uutele turusuundadele ja rakendab kõige uudsemaid õpetamismetoodikaid. Ülikooli iseloomustatakse sõnadega kvaliteet, juhtimine, prestiiž, rahvusvaheline kogemus ja pidev areng.

Inglise keeles pakub ülikool 7 bakalaureuse- ja 4 magistriprogrammi.

MIKS VALIDA ISM UNIVERSITY OF MANAGEMENT AND ECONOMICS?

Tegemist on väga rahvusvahelise ülikooliga – ligi 50 % kooli õppejõududest on pärit välismaalt ja on õppinud (või õpetavad ka praegu) mainekates ülikoolides nagu Oxford, Cambridge, LSE, NYU jt.

Ülikoolil on väga tihe partnerlus ettevõtlusega – igal kolmandal õpilasel on oma kraadiõppe valdkonnas ettevõte ja kooli lõpetajad teenivad ca 20% rohkem võrreldes teiste Leedu ülikoolide lõpetajatega.

Ülikoolil on mitmeid partnerkoole välismaal, sealhulgas ka double degree kraadiõppe tegemise võimalus ülikoolides nagu Illinois Institute of Technology, BI Norwegian Business School, KEDGE Business school jt.

Üliõpilastel on valikus mitmeid klubisid ja tegevusi – väitlusklubis, investorklubi ning erinevad spordi tegemise võimalused (golf, tennis, võrkpall, korvpall).

Tule tasuta konsultatsioonile