fbpx

International Business Academy (IBA)

International Business Academy on kõrgkool Taani südames, Koldingu linnas, mis pakub programme äri-, turunduse, rahanduse-, juhtimise-, ettevõtluse- ja IT/disaini erialadel.

Koolis valitseb elav, sõbralik ja multikultuurne õhkkond ning lisaks traditsioonilistele AP ja bakalaureuse programmidele pakutakse koostöös UK ülikoolidega ka bakalaureuse tasemel double-degree ja e-õppe põhiseid magistriprogramme! Unikaalse programmina saab tudeerida European Business Management erialal, mille raames on õpilasel võimalus õppida kolmes erinevas riigis ja omandada tõeliselt rahvusvaheline haridus!

Lisaks traditsioonilistele klassiruumides toimuvatele tundidele tehakse väga palju tööd ka gruppides, lahendades reaalseid juhtumianalüüse ja probleeme. Paljud õppeprogrammid on välja töötatud koostöös tööstusharude esindajatega. See annab kindlustunde, et koolist saadud teadmised on vastavuses tööturu nõudmistega. Samuti peab kool väga oluliseks erinevatest õppeainetest saadud teadmiste kombineerimist ning oskust seda kõike reaalsetes situatsioonides rakendada.

MIKS VALIDA INTERNATIONAL BUSINESS ACADEMY?

Õppimine ja õpetamine IBA koolis rõhub väga palju rahvusvahelisele perspektiivile. Tudengitel on võimalus veeta semester välismaal vahetusüliõpilasena või osaleda muudes lühiajalistes rahvusvahelistes programmides, mis aitavad luua tutvuste võrgustikku üle maailma. Samuti on IBA koolil väga head partnerlussuhted UK, USA ja Uus-Meremaaga, mis lihtsustab õpilastel nendes riikides praktikakohtade leidmise. IBA õppeprogrammid sisaldavad ka ise iga-aastaseid õppereise välismaale, sealhulgas ka Euroopa-välistesse riikidesse. IBA õpilaskond on väga rahvusvaheline ning kooli missioon on saavutada see, et õpilased oleksid lõpetades avatumad erinevatele kultuuridele ja arvamustele ning suudaksid julgelt ja probleemideta suhelda teistest riikidest pärit inimestega.

 

Tule tasuta konsultatsioonile