fbpx

IED Istituto Europeo di Design

IED Istituto Europeo di Design on üle 40 aasta tegutsenud disaini, moe, visuaalkunstide ja suhtekorralduse hariduse ja teadustöö valdkonnas. Aastal 2011 loodi Management Lab, kus koolitatakse ka loovjuhte.

Kuigi kooli tegevus on alguse saanud Itaalias, on tal mitmeid õppekeskusi ka Hispaanias ja Brasiilias. Paljud kursused toimuvad inglise keeles, samas on itaalia, hispaania või portugali keelte oskajatele avatud veelgi laiem valik.

Tänaseks kujutab IED pidevalt laienevat koolide võrgustikku, mis pakub bakalaureuse- ja magistriõpet ning erinevaid täienduskursuseid. Ülikool on seadnud endale eesmärgiks pidevate uuenduste läbiviimise, et võimaldada noortele andekatele loojatele kõike seda, mida nad vajavad selleks, et tulevikus olla oma ala esirinnas.

IED innovatiivne ja mitmekesine õpetusmeetod keskendub tehnoloogia ja eksperimentatsiooni vahelisele sünergiale, loovusele, strateegilisusele ja integreeritud kommunikatsioonile, turu-uuringutele ja professionaalsuse uuenenud kuvandile. Üliõpilaste arengu vundamendiks peetake sidet teadmiste ja praktiliste oskuste vahel.

Tule tasuta konsultatsioonile