fbpx

EBS Business School

1971. aastal asutatud EBS Business School Germany oli üks esimesi ärialast kõrgharidust pakkuvaid eraülikoole Saksamaal. Omades üle 40 aasta kogemusi globaalse mõtteviisiga ettevõtjate koolitamisel on  EBS Business School väljapaistev institutsioon, kus omandada kõrgharidus ja luua häid kontakte tulevikuks. Kool asub Frankfurt am Maini eeslinnas.

EBS-is ei keskenduta vaid tulevaste ettevõtjate karjäärile tugeva vundamendi loomisele, vaid ollakse pühendunud ka õpilaste personaalsele arengule. Tänapäeva juhi teevad meisterlikuks sotsiaalne kompetentsus ja vastutusvõime, mistõttu pööratakse ülikoolis erilist tähelepanu tulevaste juhtide sotsiaalse vastutustunde arendamisele. Seda silmas pidades on EBS-i õppekavas lisaks kvaliteetsele äri ja majanduse õppele ka aineid, mis käsitlevad filosoofilisi ja eetilisi probleeme. Tudengid saavad võimaluse töötada üheskoos mittetulundusühinguid puudutavate projektide kallal ning õpivad seeläbi oma mugavustsoonist välja astuma. Vahetusõppe perioodid välismaal rikastavad õpilaste akadeemilisi oskusi, laiendavad nende silmaringi ja õpetavad edukalt tegutsema väga erinevates kultuurikeskkondades.

EBS Business Schooli eesmärgiks on tagada oma õpilastele tugev põhi edukaks karjääriks, sidudes ärialase hariduse teiste õppeainete ja teemadega, mis on olulised firmadele ja ettevõtetele tänapäevases ärimaailmas. Ülikooli teeb eriliseks ka aktiivne koostöö äri- ja õigusalase osakonna vahel. Prestiižne rahvusvaheline EQUIS akrediteerimine kinnitab kõrget akadeemilist kvaliteeti ja professionaalset taset, mida EBS Business School oma bakalaureuse- ja magistriprogrammides pakub.

Tule tasuta konsultatsioonile