fbpx

Coventry University

Coventry University on uhke oma rahvusvahelisuse üle – õpilasi on pärit ligi sajast erinevast riigist.

See osutab ülikooli sügavale globaalsusele, ettevõtlikkusele ja innovaatilisusele. Rahvusvahelised õpilased moodustavad kooli õpilaskonnast 28% – ligi kolmandiku. Kõige rohkem on välistudengeid pärit Hiinast, Euroopa riikidest domineerivad Bulgaaria, Rumeenia ja Leedu õpilased.

Ülikoolis tudeerivad väga andekad noored, millele osutab fakt, et nad on osalenud Eurostar rongide disainimises ning saanud mainekaid auhindu firmadelt nagu näiteks Ferrari. Kooli erilisteks tugevusaladeks erialade lõikes peetakse matemaatikat, disaini ja kunsti valdkonda.

94% Coventry University lõpetanutest on kuue kuu jooksul pärast lõpetamist leidnud töö või läinud edasi õppima. Coventry University on maailma ülikoolidest parima 4% hulgas.
Koolil on väga mõnus campus, kus ei käida ainult õppimas, vaid ka vaba aega veetmas ja uute inimestega tutvumas. Kool kavatseb campuse ja õppevõimaluste arendamisse investeerida veel 200 miljonit. Aastaks 2017 saab valmis Science & Health Building, mille võimalused viivad antud valdkonna erialade õppimise uuele tasemele.

Iseseisvate reitingute kohaselt on Coventry ülikooli õpilaste rahulolu oma kooliga viis punkti viiest. Seda ei saa just iga kool enda kohta öelda.

 

MIKS VALIDA COVENTRY UNIVERSITY?

Kool toob ise välja viis põhjust:

1. Sind valmistatakse ette edukaks karjääriks.

Ettevalmistus edukaks karjääriks on kõikide Coventry pakutavate kursuste ja muu tegevuse keskne eesmärk. Enamik kursusi sisaldab võimalust sooritada erialane praktika.

2. Kõrge õpetamise kvaliteet

Koolis on õppejõudude ja õpilaste suhe 1:15 ning õpilaste kontaktaeg õpetava personaliga on viidud maksimumini. Õppetöö on dünaamiline ja interaktiivne.

3. Õppetöö on sinu akadeemilise kogemuse keskmes

Su kursusekaaslased ja õppejõud moodustavad õppiva kogukonna, millega ka sina ühined. Sa saad omale personaalse juhendaja, kes su arengut pidevalt jälgib.

4. Sinust saab globaalne kodanik, kes on osa globaalsest kogukonnast

Tööandjad tunnevad huvi just nende koolilõpetajate vastu, kellel on rahvusvaheline kogemus ning kes suudavad endaga kaasa tuua globaalse vaatenurga.

5. Sa arendad oma ettevõtlusoskusi!

Tööandjad hindavad inimesi, kes suudavad loovalt töötada ning välja pakkuda innovatiivseid lahendusi.

 

Tule tasuta konsultatsioonile