fbpx

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus pakub nii Academy Profession Degree programme (AP) kui ka bakalaureuseprogramme.

AP diplomile kvalifitseerutakse peale esimest kahte õppeaastat (120-150 ECTS punkti sõltuvalt programmist). Peale seda jätkatakse õpinguid top-up programmiga ning omandatakse bakalaureusekraad.

Ühe Taani suurima äriakadeemiana koondab Aarhus üle 4500 täisajaga õppiva tudengi, enam kui 3400 poole kohaga tudeerivat noort ning 400 töötajat. Aarhuse linna elanikkonnast 40 000 moodustavad tudengid, mis teeb Aarhusest Taani “noorima” linna – seetõttu on pidevalt õhus uuendusi ja põnevaid ettevõtmisi.

Business Academy Aarhaus pakub ka rakenduskõrgharidust. Selles valdkonnas pööratakse kõige enam tähelepanu rakenduslikele kraadidele, sealhulgas tehnoloogia, IT ja äri erialad.

Kõrgkoolide õppekavad peavad kasu tooma nii tudengitele kui ka nende tulevastele tööandjatele. Seda silmas pidades tehakse Aarhausis jätkuvalt läbimõeldud tööd, et tagada õppimise käigus omandatu vastavus kindla valdkonna arengu ja nõudmistega. Kvalifikatsioonide ja kvaliteedi ühstuse kindlustamisel aitavad ülikooli koostöösuhted edukate partner-ettevõtetega.

Aarhus keskendub praktikale orienteeritud kõrghariduse programmidele, pannes erilist rõhku tiimitööle, õpperühmade kompaktsusele, projektipõhisele tööle, kaubanduse ja tööstuse koostööle, elulistele juhtumiuuringutele ja kohustuslikule praktikale. Ülikoolis õpib ligikaudu 650 tudengit välisriikidest ning igal aastal osaleb üle 200 taani tudengi partnerülikoolide programmides välismaal.

MIKS VALIDA BUSINESS ACADEMY AARHUS?

Rahvusvaheliste õpilaste osakaal BAA-s on ääretult suur – kooli 4500’st täiskohaga õpilastest on neid lausa 1000. Koolil on seejuures ka 400 täiskohaga töötajat. Esimesel semestril korraldab kool erinevaid üritusi, kus uued õpilased saavad omavahel tutvuda ning rahvusvahelistel õpilastel on seal võimalus oma esimesed taanlastest tuttavad leida.

BAA-s pannakse suurt rõhku õpilaste igakülgsele toetamisele. Soovi korral on näiteks võimalik osaleda mentorluse programmis, kus õpilasele määratakse mentoriks oma ala professionaal, kellelt saab head karjäärialast nõu. Koolis on ka aktiivne õpilaskogukond. Academy Council korraldab erinevaid sotsiaalseid üritusi ja ettevõtmisi, aitamaks erinevate alade õpilastel leida ühist keelt ning omavahel tutvuda. Samuti on koolil Academy’s Buddy Programme, mille käigus leitakse rahvusvahelisele õpilasele enne tema BAA-sse tulekut taanlasest “paariline”, kellest saab tema esimene kohalik sõber, kes aitab Taani kultuuri ja ühiskonda sisse elada.

Kool pakub ka tasuta taani keele tunde!

Vaata kooli kohta ka tutvustavat videot!

 

Tule tasuta konsultatsioonile