fbpx

Bucks New University

Bucks New University on pika ja eduka ajalooga ülikool, asutatud juba 1893. aastal kui School of Science and Art.

Praeguseks on kool arenenud üheks juhtivamaks loomingulise hariduse ülikooliks, pakkudes hoolivat ja toetavat keskkonda ja suurepärast haridust oma ligi 9000 õpilasele loomingu- ja kultuuritööstuses, juhtimise ja teabekorralduse valdkonnas ning avalikus sektoris.

Bucks New University visiooniks on olla juhtiv professionaalset haridust pakkuv ülikool, kus õppetööd toetavad suuremahulised praktikatööd ja uuringuprojektid.

Rahvusvahelised õpilased moodustavad kooli õpilaskonnast 8%, neist suurim osa on pärit Iirimaalt ja Poolast. Bucks New University on iseseisvate reitingute kohaselt ka üks Suurbritannia kõige turvalisematest ülikoolidest – õpilastega toimunud kuritegude arv on riigi üks madalamaid.

 

MIKS VALIDA BUCKS NEW UNIVERSITY?

Bucks New University pakub huvitavat erialavalikut, seejuures ebatraditsioonilisi erialasid saab õppida ka väga valdkonnaspetsiifiliselt. Kool pakub näiteks lennundusega seotud erialasid, samuti on häid uudiseid neile, kes jalgpalli tõsiselt võtavad – valikud on sellised erialad nagu Football Business and Marketing. Samuti on suurt rõhku pandud tervishoiuga seotud erialadele.

Kooli investeeringud õppetingimustesse ja -vahenditesse ning õpilastele pakutavatesse teenustesse on iseseisvate reitingute kohaselt maksimaalsed (viis punkti viiest).

 

Tule tasuta konsultatsioonile