fbpx

British and Irish Modern Music Institute (BIMM)

Muusikatööstuses edu saavutamiseks on asukoht ülioluline!

British and Irish Modern Music Institute – BIMM kooli keskused asuvad kaheksas linnas, kus muusika on alati olnud olulise tähtsusega – London, Manchester, Brighton, Bristol, Dublin, Birmingham, Hamburg ja Berliin!

Just nendes linnades saad BIMM-i ainulaadsetest kontaktidest, võrgustikest ja nendega kaasnevatest koostöö võimalustest kõige enam kasu lõigata.

Kõigis BIMM-i koolilinnakutes on õpilaste kasutada viimase peal professionaalne varustus ja ruumid, sh tehnika ja tarkvara, mis saadud maailma juhtivatelt muusikariistade tootjatelt, kes BIMM-i toetavad ja sponsoreerivad.

Tänu pikaajalisele kogemusele võib BIMM kooli pidada üheks juhtivamaks ja suuremaks kaasaegse muusika alast õpet pakkuvaks kooliks nii Suurbritannias kui ka terves Euroopas.

Koolis on olemas spetsiaalselt varustatud akustilised trummistuudiod, Apple tehnikaga varustatud digitaalse audio tööjaamad, kitarri/bassi stuudiod, bändide stuudiod, helikindlad salvestamisruumid.

BIMM’i tuutoriteks on muusikaäri suurimad professionaalid ja tunnustatud spetsialistid. Hariduse väga heast kvaliteedist räägib ka fakt (2017. aasta uuring), et ligi 83% BIMM kooli lõpetajatest teenib elatist ainuüksi muusika valdkonnas tegutsedes!

BIMM kooli lõpetajate hulka kuuluvad muuhulgas ka James Bay, George Ezra, The Kooks, Izzy Bizu, Ed Drewitt (Songwriter – One Direction, Olly Murs, Little Mix), Jordan Whitmore (A&R Atlantic Records) ja Natasha Bent (Coda Music Agency – Take That, Disclosure, The Prodigy, Jess Glynne, Bastille, Ellie Goulding ja Imagine Dragons.

Koolis õpib üle 6500 õpilase, kellel kõigil on ligipääs suurepärastele võimalustele tänu pidevalt laienevale kontaktide võrgustikule. BIMM pakub ainulaadset juurdepääsu globaalsele muusikatööstusele läbi regulaarsete koostööprojektide, sealhulgas iganädalased meistriklassid koos rahvusvaheliselt tuntud külalisartistidega; suuremad ja väiksemad esinemised, juurdepääs muusikatööstuse A&R spetsialistidele. Igal aastal antakse välja ka BIMM’i album.

BIMM on ülemaailmselt tuntud kvaliteetse muusikalise hariduse poolest, ning tänu sellele soovivad ka sellised bändid nagu Guns N’ Roses, Metallica, Radiohead, Pink Floyd jpt teha meistriklasse just BIMMis. Igal nädalal toimub kaks/kolm meistriklassi ning väga tihti käivad ka tuntud bändid ja lauljad kooli campustes esinemas.

 

Tule tasuta konsultatsioonile