fbpx

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences on Lõuna-Hollandis asuv rakenduskõrgkool, mis kuulub Hollandi hinnatuimate ülikoolide hulka. Avans kooli on korduvalt hinnatud kvaliteetset õpet pakkuvaks institutsiooniks.

Põnev valik ingliskeelseid programme, pühendunud õppejõud ja säravad kaasõpilased moodustavad meeldiva ja ambitsioonika keskkonna, kus on kasulik õppida ja tulevikuks ärialaseid kontakte luua. Avansi ülikooli haridusalaseks visiooniks on inimeste ühendamine ja selle abil teadmiste loomine. Avans on veendunud, et häid akadeemilisi tulemusi on võimalik saavutada üksnes siis, kui tuntakse ennast oma keskkonnas mugavalt. Selle saavutamiseks on oluline luua võimalikult meeldiv ja kodune õppekeskkond. Selle tagab professionaalne õpilastele nõuandjate tiim, mis toetab õpilasi kõikides küsimustes, mis on seotud õppe- ja üliõpilaseluga.

Avansi eesmärgiks on aidata kaasa sotsiaalsete, kultuuriliste ja majanduslike arengute kujundamisele ja teostamisele antud piirkonnas ning sellesse tegevusse kaasata ka oma õpilasi, olles jätkusuutlik partner piirkondlikele äriühingutele, asutustele ja organisatsioonidele ning nendega koostööd tehes luua uusi teadmisi ja praktikal põhinevaid uurimusi.

Kooli õppekeskused asuvad 180 000 elanikuga Bredas ning 145 000 elanikuga Hertogenboschis.

Vaata huvitavaid videosid ja loe õpilaste kogemustest SIIT

Tule tasuta konsultatsioonile