fbpx

Wimbledon school of English

Pakutavad kursused:

IELTS preparation

Sobib ideaalselt neile, kes soovivad kandideerida välismaale ülikooli. Suvekursus alagab 18. juunil. Kool on ametlik eksamikeskus ehk peale kursuse läbimist on võimalik sooritada ka IELTS eksam. Lisaks eksami ettevalmistusele  tegeletakse palju ka akadeemilise keeleõppega. Kursused kestavad alates neljast nädalast kuni 10 nädalani. Ühes nädalas on 24 akadeemilist tundi.

Professional English

Kursus sobib neile, kes soovivad arendada eriala keelt. Valikus on nii tavaline Business English, Medical English, Legal English kui ka English for specific purposes. Sarnaste huvidega ja erialadega õpilased paigutatakse ühte klassi õppima. Kursuse üks positiivseimaid pooli on võimalus ka rahvusvahelistel õpilastel omavahel äriideid ja innovaatilisi mõtteid vahetada. Kursused algavad nii 28. mail kui 27. augustil, ning kestavad minimaalselt kaks nädalat, ning miinimum vanus on 20. Klassis on maksimaalselt 14 õpilast, ning nädalas on 24 akadeemilist õppetundi.

English & Culture: Experience London, 40+

Kursusel on miinimum vanuseks 40. Päeva esimeses pooles õpitakse inglise keelt. Kõik õpilased määratakse testiga jõukohastesse gruppidesse. Teisipäeviti, kolmapäeviti ning neljapäeviti toimuvad pärastlõunal ekskursioonid ning laupäeviti korraldatakse ekskursioon, mis kestab terve päeva. Nädalas on 30 akadeemilist tundi, millest 20 viiakse läbi klassiruumides, ning 10 tundi erinevates vabaõhu kohtades Londonis. Külastatakse kuulsaid vaatamiväärsusi, losse, muuseume, galeriisid ning palju teisi huvitavaid paiku.