fbpx

DURBE vene keele kursused

Tere tulemast sõbralikku Lätti! The DURBE Russian Language Academy on akrediteeritud keeltekeskus, mis pakub aastaringselt vene keele kursuseid erinevates tasemerühmades.

DURBE keeltekoolil on üle 19 aasta kogemust rahvusvahelise keeleõppe valdkonnas, samuti on see ainus keelte erakool, mis tunnustatud Läti haridusministeeriumi poolt. Vene keele õppimiseks on Riias asuv kool ideaalne, sest ei nõua kalli viisa ostmist ning paikneb igati turvalises asukohas.

DURBE õpetajad on haritud, kogenud, entusiastlikud ja kõnelevad vene keelt emakeelena. Kõik tunnid toimuvad õpilaste individuaalsest keele oskusest lähtuvalt ja hoolikalt läbi mõeldud programm kindlustab erineva taustaga õpilaste kiire arengu.

Õppetöö on rajatud peamiselt kommunikatiivsele meetodile, mis näeb ette keele omandamist realistlike dialoogide ja igapäevaste teemade kaudu. Õpetajad lähenevad keeleõppele võimalikult loomulikult, õpitakse vene keeles suheldes.

DURBE koolipere hoolitseb selle eest, et hariva ja meelepärase tegevusega oleks täidetud ka õpilaste klassiväline aeg. Koos külastatakse vaatamisväärsusi Riias ja kauneid paiku mujal Lätis. Jurmala rand ja veekeskus on pealinnast pooletunnise sõidu kaugusel. Ajaloolist vanalinna jõuab koolimajast imetlema vaid 5-minutilise jalutuskäiguga.

Kool ootab õpilasi vanuses 15+.

Tule tasuta konsultatsioonile