fbpx

Sprachcaffe Maroko

Sprachcaffe on ülemaailne keeltekool, mis on esindatud korraga 22 erinevas riigis. Keelekursuseid korraldatakse sellistes linnades nagu näiteks Peking, Montréal, München, New York jne.

Kooli põhimõte on arendada õpilaste keelteoskust kooskõlas noortepärase metoodikaga ning vabal ajal ootab õpilasi alati ülipõnev meelelahutusprogramm. Õppematerjalid on huvitavad ja innustavad, seega on keeleoskus Sprachcaffe programmi lõppedes jõudsasti arenenud. Kooli väikesed klassid võimaldavad iga õpilase individuaalsest tasemest lähtuvalt saavutada lühikese ajaga maksimaalse tulemuse. Tunnid võivad toimuda nii klassiruumis, terrassil kui tagaaias.

Enamik kooli õpetajaid on töötanud samas koolis juba pikki aastaid, mis on hea märk kooli meeldivast õhkkonnast ning ka noored tunnevad end hoitult ja rahulolevana. Araabia keele õppimiseks on Sprachcaffel filiaal Maroko pealinnas Rabatis.

Mis on antud linnale iseloomulik? Müstiline Maroko on tõeline erinevate kultuuride kokkupõrkekoht, sest just Rabati linnakus saab kogeda üheskoos nii araabia kui ka aafrika kultuure. Külalislahkus on üks kohaliku elanikkonna iseloomujooni, mistõttu iga keele- ja kultuurihuviline saab Marokos eriti soojalt vastu võetud!

Tule tasuta konsultatsioonile