fbpx

Severnvale Academy

Suurepärane haridusasutus, kus pakutakse personaalset lähenemist ja paindlikkust, mis võimalikud ainult väikses koolis. Severnvale koolis toimub tõhus õppetöö sõbralikus ja toetavas keskkonnas, täiskasvanud õpilaste seltskonnas.

Tõeliselt tõhusat õpetamist oleme kõik oma elus ühel või teisel ajahetkel kogenud. Selleks on tarvis kogenud õpetajaid, kes mõistavad iga õpilase individuaalseid vajadusi, ning kes on piisavalt paindlikud, et nende vajaduste ja soovidega õppetöös õigel määral arvestada. Severnvale kooli õpetajad on just sellised – entusiastlikud, kõrgelt kvalifitseeritud ja hoolivad. Samuti on nad välja töötanud kursused ja õpetamismeetodid, mis inspireerivad, motiveerivad, ja mis kõige tähtsam, tagavad keeleoskuste paranemise.

Õpilaste minimaalne vanus on 20 aastat, maksimumvanus 28–35 aastat. Suvel (juuli–august) on hommikustes tundides maksimaalselt 8 inimest klassi kohta (keskmiselt 5–6) ning muul ajal on klassis maksimaalselt 6 inimest (keskmiselt 4–5). Õpperuumid on kenad ja mugavad, koolimajas on 9 klassiruumi, arvuti- ja audiokeskused, raamatukogu, kaks puhkeala, päikeseterrass, jmt.

Shrewsbury on üks Inglismaa paremini säilinud keskaegseid linnu. Tegemist on Shropshire’i krahvkonna keskusega, mille populatsioon on 100 000 inimest, kuid tänu kesksele asupaigale puudub piirkonnal regionaalne aktsent. Severnvale’i akadeemia on suurepärane paik keeleõppeks ja keelekeskkonnas elamiseks.

Tule tasuta konsultatsioonile