fbpx

LSI Auckland

Language Studies International (LSI) on 30-aastase eduka õpetamiskogemusega kool, mille õppekeskused paiknevad üle kogu maailma – alates suurejoonelisest Inglismaast kuni päikesepaistelise Austraaliani.

LSI pooldab dünaamilist ja energilist keeleõpet. Kool usub, et aktiivne suhtlus klassiruumis on efektiivseim keeleõppe moodus – vilumus tuleb vaid keelt rääkides.

LSI keelekeskused on varustatud ajakohaste materjalidega ning paiknevad meeldivas keskkonnas. Arvutiklassid on avatud kõigile õpilastele, seda nii tundide kui ka iseseisva õppimise ajal. Õppekavad on mitmekesised, muuhulgas saab õppida hääldust, grammatikat ning enda sõnavara kasvatada.

Regulaarne nõustamine ja kursuste hoolikas koostamine tagavad kiired edusammud peamiste võõrkeelsete suhtlusoskuste vallas. LSI õpetajad on hoolikalt valitud, sõbralikud ja alati abivalmid.

Uus-Meremaa kooli esindus asub Aucklandis. Olles Uus-Meremaa suurim linn, peetakse teda õigustatult ka üheks kauneimaks. Tegemist on tõeliselt multikultuurse linnaga, mille kaunid mererannad, sadamad ning linnale avanevad imelised vaated lausa kutsuvad ennast külastama.

LSI Auckland kool asub otse linna südames, lähedal mitmetele kohvikutele ja restoranidele. Koolis valitseb igati mõnus õhkkond keele õppimiseks – avaratest klaasiruumidest avanevad imelised vaated Myers pargile ja sealsetele palmipuudele. Kool on kaetud wifi ühendusega, samuti on olemas eraldi arvuti ruum. Õpilaste kasutada on ka väike raamatukogu ning puhkeruum/lounge (kus asub muuhulgas ka väike kööginurk).

Tule tasuta konsultatsioonile