fbpx

Living Learning English – õpi inglise keelt õpetaja kodus!

Pakutavad kursused:

1. General English

Kursus on sobilik, kui soovid arendada oma igapäevast keelekasutust. Tundides käsitletakse nii lugemist, kirjutamist, kuulamist, rääkimist, grammatikat kui ka hääldamist. Kursuse alguses määratakse õpilase keeletase ning vastavalt eesmärkidele ja soovidele, koostab õpetaja individuaalse õppeprogrammi. Sinu taset hinnatakse uuesti ka kursuse lõpus ning õpetaja jagab soovitusi edasiseks keeleõppeks.

2. Business and Professional English

Äri- ja erialane keeleõpe! Inglise keel, mida on vaja ärikohtumisteks, läbirääkimiste pidamiseks, esitluste tegemiseks, konverentsidel osalemiseks. Lisaks ärikeelele on Sul võimalus praktiseerida ja harjutada ka seltskondlikku/mitteformaalset vestlust, mida võib vaja minna ärireisidel, kohtumiste vaheaegadel, äripartnerite võõrustamisel vms. Lisaks käsitletakse teemasid: telefonivestlused, raportite kirjutamine, kirjade ja e-mailide koostamine.

Kursus sobib ka neile, kes soovivad arendada ja täiendada erialast sõnavara.   Valdkondade valik on lai – ehitus, IT, meditsiin, õigusteadus, finants ja pangandus, turundus ja müük, personalijuhtimine vms.

4. English for Exams

Valmistu koos kogenud õpetajaga inglise keele eksamiks – IELTS, TOEFL, TOEIC, PET, FCE, CAE, CPE. Kursuse käigus käiakse läbi kõik eksami osad, õpetaja annab soovitusi kasulike strateegiate kohta ning aitab üle saada tekkivatest raskustest. Sul on võimalus läbi teha ka näidiseksam.

5. English for Teachers

Kursus koos kogenud inglise keele õpetajaga, kellega koos saad keskenduda just nendele teemadele, mis vajalik. Kursus on paidlik ning teemad olenevad konkreetse kliendi soovidest.

6. Parent and Child

Sobib lapsele al 7. eluaastatst. Tundide arv on võimalik lapse ja vanema vahel ära jagada. Kui lapsel ja vanemal on sama keeletase, siis on võimalik tunde teha ka koos.

7. Online keeleõpe

Individuaalne online inglise keele õpe kodust lahkumata! Läbi videovestluse, failijagamise ja interaktiivse tahvli, viiakse läbi inglise keele tunnid, mis on kohandatud vastavalt igaühe vajadusi ja soove silmas pidades.

Tule tasuta konsultatsioonile