fbpx

Linguatime Malta

Majutus:

Kodumajutus

Inglise keele õpilased, kes soovivad Linguatime kooli kogemusest maksimaalselt kasu lõigata, valivad majutuseks tihti kodumajutuse lahenduse. Kodumajutuse puhul saab ööbida ehtsa Malta pere juures, kogedes seega kohalikku kultuuri ja igapäevast elu, harjutades samal ajal inglise keelt ka väljaspool klassiruumi.  Kõik võõrustajapered räägivad inglise keelt emakeelena, misläbi nende juures elavate õpilaste inglise keele oskused kahtlemata paranevad. Kooli töötajad külastavad võõrustajaperesid regulaarselt.

Ühiskorterid

Ühiskorterid on heaks lahenduseks neile, kes eelistavad kodumajutusest iseseisvamat eluviisi. Kooli poolt võimaldatud ühiskorteris elamine annab võimaluse elada multikultuurses keskkonnas ning suhelda inimestega, kes on pärit maailma eri paigust. Kõikides ühiskorterites on hästi varustatud köök, (lauanõud, söögiriistad, toiduvalmistamise seadmed), magamistoad (1-4 voodit), puhkeala ja kaabeltelevisioon.

Hotellid

Üheks Linguatime kooli eeliseks on kvaliteetne majutus Sliema ja St Julians’ piirkonnas. Linguatime paikneb heas asukohas ning pakub majutusvõimalusi hotellides, mis sobivad erinevate soovide ja eelarvega õpilastele. Enamik neist hotellidest asub mere ääres, pakkudes seega kauneid vaateid Vahemerele, samuti on hotellid koolimajast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Tule tasuta konsultatsioonile