fbpx

EC Montreal

EC omab üle maailma 18 keeltekooli. Tegemist on ühe tuntuima ja hinnatuima nimega keeleõppe valdkonnas.

Kanadas on EC Montreali keskuses lisaks inglise keelele võimalik õppida ka prantsuse keelt. On ju Montreal suuruselt teine prantsuskeelt kõnelev linn maailmas (esikohal loomulikult Pariis).

St. Lawrence’i jõe kallastel asuv Montreal on maailma suurim kakskeelne linn – koht, kus Inglise ja Prantsuse kultuurid ja keel põimuvad. Öeldakse, et Montreal on kui tükike Euroopat Põhja-Ameerikas. Linnas on rohkelt parke ja huviobjekte asub mitmeid parke ja huviobjekte – Old Montreal, Mount Royal ja Island Parks on vaid mõned näited. Montreal oma äärmiselt võluva vanalinnaga on suurepärane koht, kus jalutada ja ajalooga tutvuda, nimelt asub seal Põhja-Ameerika suurim arv 17.-19. sajandist pärit hooneid.

EC õppehoone Montrealis on tuntud oma heade võimaluste poolest. Suured avarad klassiruumid, üldkasutuses arvutid, tasuta WI-FI ja kohvik. Paiknedes linna keskpunktis on koolil hea ühendus metrooga ja kõige muu paremaga, mida linnal pakkuda on.

EC Montreali keelekursused on mõeldud neile, kes vanust üle 16 aasta. Õpperühmades on keskmiselt 13 inimest, seega saavad kõik keelehuvilised tunnist aktiivselt osa võtta ja õpetajalgi on võimalik kõigi keelearengule piisavalt tähelepanu pöörata.

Tule tasuta konsultatsioonile