fbpx

Azurlingua

Kursuste valik:

Standard French – Keskendutakse elementaarsele Prantsuse keeleõppele. Sõnavarale, grammatikale ja teistele keeleüksustele tähelepanu pöörates on võimalik saavutada kiire keelekommunikatsiooni oskus. Grupitundides maksimaalselt 12 inimest.

Intensive French – Liidab endas 20 tundi Standard Course kursust ja 10 lisatundi intensiivsemat keeleõpet. Intensiivsemalt keskendutakse keelestruktuuridele ja eksami ettevalmistumisele. Grupitundides maksimaalselt 8 inimest.

Super Intensive French – On poole suurema mahuga kursus, kui Standard French. Keskendutakse samadele teemadele, kuid õppetöö on nädalas poole intensiivsem ja personaalsem.

Combined Course – Grupiõpe + üks-ühele keeleõpe. Sobib inimestele, kes soovivad arendada oma prantsuse keele oskust spetsiifilistel aladel. Kursus pakub kahte õppesuunda – juriidiline prantsuse keel ja meditsiiniline prantsuse keel.

Senior Programme 50+ – Inimestele, kes soovivad siduda keeleõppe Prantsuse köögi, kultuuri ja ühiskonnaga. Töötoad prantsuse kokkadega, toiduvalmistamine, veini ja juustu degusteerimised ja kultuuriprogramm.

Tule tasuta konsultatsioonile