fbpx

Village Camps

Village Camps on enam kui 45-aastase õpetamiskogemusega keeleõppeprogramm, mille suvistest keelelaagritest on osa võtnud üle 200 000 lapse ja noore. Eluaegsed sõbrad, unustamatud mälestused ning mis kõige peamisem – kiire keeleareng – on just need, mida iga programmist osalenu endaga kaasa võtab.

Mitmed keelelaagris osalenud käivad seal korduvalt – see näitab õppetöö tõelist meelepära ja kvaliteeti. Täisikka jõudes asuvad osad neist tegutsema laagrivanematena, mistõttu on tänaseks umbes neljandik laagri töötajaskonnast programmis ise osalenud ja on seetõttu pädevad tagama uutele osalejatele parima võimaliku kogemuse.

Õppimine käib üheskoos lõbuga ning lõbu käib üheskoos õppimisega – just see põhimõte on Village Camps’i jaoks kõige olulisem. Seal tegeletakse kõige enam keelevõimete arendamisega, erinevate kultuuride tutvustamisega, uute sõprade loomisega, osalejate enesekindluse tõstmisega, uute paikade külastamisega ja aktiivsete tegevustega. Village Camps on ideaalne variant neile, kes soovivad oma suve sisustada võimalikult mitmekülgselt!

Keelelaager asub maalilises maakohas – mäestikuorus väikeses Piesedorfi külas, mis paikneb vaid viie minuti kaugusel Zell am See kuurordist. Keelelaager sobib ka 10-16 aasta vanustele lastele.

Tule tasuta konsultatsioonile