fbpx

The American School in England (TASIS)

TASIS ehk The American School in England on 1976. aastast saadik pakkunud laia valikut suvelaagreid, mis keskenduvad akadeemilisele arengule, hobitegevustele või keeleõppele.

Kool asub vaikses Thorpe’i külas Surreys ning asub lähedal rahvusvahelistele lennujaamadele, Londonile ja selle rohketele vaatamisväärsustele, seiklusparkidele ning spordistaadionitele.

TASIS-i koolipere meelitab igal suvel idüllilisse Inglismaa väikelinna neljakümnest eri rahvusest õpilasi, kelle maailmapilt ja teadmised mitmesugustest kultuuridest saavad tänu rahvusvahelisele keskkonnale tublisti täiendatud. Eri programmide õpperühmad on see-eest küllaltki väikesed, et tagada soe ja toetav atmosfäär, kus iga õpilane saaks õppida, kasvada ja puhata.

Koolilinnak hõlmab 46 aakrit ajaloolisi hooneid ja parke; õpilaste kasutada on WiFi, 3 tehnikakeskust, raamatukogu, 350-istmeline teater, kohvik, 2 jõusaali, korvpalli- ja tenniseväljakud ning spordistaadionid.

Kõrgharidusega õpetajate ja abiõpetajate roll TASIS-es ei piirdu vaid õppetöö korraldamisega, nad saadavad ja abistavad lapsi ka treeningutel ja muude ühistegevuste käigus ning hoiavad korda ühiselamus. Koolis on seitsme õpilase peale üks õpetaja ja klassides on vaid 12-14 õpilast. Tagatud on võimalikult personaalne lähenemine ja kõikide õpilaste kaasatus. Õpetajate ja õpilaste tihe suhtlus väljaspool klassiruumi rikastab laste akadeemilist kogemust ning kindlustab kõigile produktiivse ja nauditava suve.

 

Tule tasuta konsultatsioonile