fbpx

Thames Valley

Thames Valley pakub mitmeid kursuseid:

1. English + Multi-Activity (8-17 a)

Kursuse algusest peale juhendatakse õpilast eeesmärgistatult, et õpilane saavutaks eksamite sooritamiseks vajaliku vestluse taseme. Tundides keskendutakse vestluspõhistele ja suhtluskeele ülesannetele ning õpitakse vestlema teemadel nagu globaalne soojenemine, mood, festivalid, muusika, ostlemine ja reisimine.

 

2. Intensive English + Multi-Activity (12-17 a)

Intensiivse kursuse eripäraks on lisaks hommikustele keeletundidele ka pärastlõunased keeletunnid, et jõuda keeleliselt kõrgemale ja edasijõudnumale tasemele.

 

3. IELTS Preparation (12-17 a)

IELTS kursus aitab õpilasel arendada grammatikateadmisi, kuulamisoskust, lugemisoskust ja kirjutamisoskust ning laiendada sõnavara. Kursus annab ettekujutuse IELTS eksami olemusest ja pakub nippe ja strateegiaid vältimaks tüüpilisi vigasid ja suurendamaks tõenäosust edukaks eksami läbimiseks.

Lisainfo ja näidisprogramm

 

4. Introduction to British Boarding School (12-17 a)

Kursus aitab õpilasel mõista, kuidas valida ja kandideerida endale sobivasse internaatkooli ning annab ettekujutuse internaatkooli elukorraldusest.

Kursus sisaldab tunde põhiõppeainetes nagu matemaatika ja teadus, et õpilane saaks aimu, kuidas toimub õppetöö Briti klassiruumides. Samuti juhendatakse õpilast õppeainete valikuprotsessi osas, selgitatakse eksamikorda ja näidatakse, kuidas toimib UK täiskasvanud järelvaataja süsteem.

Lisainfo ja näidisprogramm

 

5. Pre-International Baccalaurette/IB (15-17 a)

See kursus aitab õpilasel sooritada valikut kõrgema taseme ja standardtaseme õppeainete vahel, valmistuda esseede kirjutamiseks, avastada IB programmi erinevaid võimalusi ning omandada vajalikud õpioskused, saavutamaks edu IB diplomi omandamisel.

Lisainfo ja näidisprogramm

 

 

NB! Olenevalt koolist on võimalik Multy-Activity programme kombineerida järgmiste spordi ja hobitegevustega:

  • Performing Arts, Art & Design, Photography – Epsom College (10-16 a)
  • Robotics, Mobile App Design, Coding – St John´s School (8-14, 14-17 a)
  • LTA Tennis (beginner/advanced), Football, Climbing, ABRS Horseriding – Sevenoaks School (13-17 a)

Lisainfo spordi- ja hobitegevuste kohta

Iga uue nädala kohta saab valida ühe tegevuse. Valitud tegevusega tegeletakse kolmel pärastlõunal nädalas, 3 h (va tennis algajatele Sevenoaks koolis).

 

Tule tasuta konsultatsioonile