fbpx

Swiss Language Club

Swiss Language Club Summer Camps (SLC) on 30-aastase kogemusega suvelaagrite organiseerija Šveitsis, mille suveprogrammidega saadetakse õpilased avardama oma võõrkeeleoskusi Leysini linna.

SLC-d iseloomustab mitmekesisus, kuna keeleõppe on kombineeritud erinevate vabaaja tegevustega, näiteks spordi, ekskursioonide ja puhkusega. Kvaliteetset keeleõpet korraldavad kogenud ja motiveeritud juhendajad. Päevakava on sisukas: intensiivsed keeletunnid hommikul, laiavalikulised spordi- ja meelelehutusprogrammid pärastlõunal ning õhtupoolikutel tagatakse nii keeleline areng kui ka lõbus õpikeskkond.

Õppehooned on renoveeritud ja pakuvad suurepäraseid võimalusi õppetööks ja vaba aja veetmiseks. Leysini linnak, kus leiavad aset suvelaagrid, asub 40 minuti kaugusel Montreux’i linnast ja Genfi järvest. Majutus on endiste hotellide (mis nüüd kuuluvad SLC-le) Mont Blanc Palace ja Belvedere kahekohalistes tubades. Õppe- ja spordihooned asuvad hotellidest vaid paari minuti kaugusel. Looduslähedus ning kõige vajaliku kerge kättesaadavus loob SLC-st ideaalse koha, kus veeta üks põnev suvi.

Tutvu kursusi tutvustava videoga
Tule tasuta konsultatsioonile