fbpx

Swiss Language Club

Swiss Language Club Summer Camps (SLC) on 30-aastase kogemusega suvelaagrite organiseerija Šveitsis, mis kombineerib keeleõppe erinevate vabaaja tegevustega, näiteks spordi, ekskursioonide ja puhkusega.

Võõrkeelt õpetavad kogenud ja motiveeritud juhendajad. Intensiivsed keeletunnid toimuvad hommikul. Laiavalikulist spordi- ja meelelehutusprogrammi saab pärastlõunal. Õhtupoolikutel on tagatud keeleline progress ja lõbus õpikeskkond.

Õppegrupid on väikesed (12-13 õpilast) ja need aitavad tagada igale õpilasele personaalse lähenemise, et saavutada õppetöös maksimaalne tulemus. Õpilased on rühmadesse jagatud vastavalt nende oskustele (algajad kuni edasijõudnud). Keeletunnid toimuvad iga päev, esmaspäevast reedeni, 4 tundi päevas, 20 tundi nädalas. Kooli õppehooned on renoveeritud ja pakuvad suurepäraseid võimalusi nii õppetööks kui ka vabaaja veetmiseks.

Leysin asub 40 minuti kaugusel Montreux’i linnast ja Genfi järvest. Majutus on endiste hotellide (mis nüüd kuuluvad SLC-le) Mont Blanc Palace ja Belvedere  kahekohalistes tubades. Õppe- ja spordihooned asuvad hotellidest paari minuti kaugusel. Samuti asuvad läheduses ka erinevad restoranid.

Neuchatel paikneb Neuchatel’i järve ja Jura mäestiku vahel. Oma vanalinna, lossi ja 12. sajandist pärit kiriku ning ajalooga on Neuchatel’i linn õppetööks huvitav ja unikaalne koht.

Tule tasuta konsultatsioonile