fbpx

St. Clare’s, Oxford

Pakutavad kursused

1. Interactive English (15-17 a)

Summer English on St. Clares’i populaarseim suvelaager, mis suunatud noortele vanuses 15-17. Kursus ühendab klassides toimuvad keeleõppetunnid aktiivsete projektipõhiste tegevustega. Õpilased saavad õppida oma keeleoskusele sobivas rühmas (algajaist edasijõudnuteni), kuhu nad määratakse saabumisel tehtud keeletesti alusel.

Õppetöö on loogiliselt struktureeritud kogenud õpetajate poolt. Päeva esimeses pooles keskendutakse inglise keele kuulamis-, kõnelemis-, lugemis- ja kirjutamisoskusele. Pärast lõunat tegeletakse ladususe arendamisega haaravate keeleprojektide kaudu. Summer English kursuse kestus võib olla 2-9 nädalat, nädalas toimub 21 keele tundi.

Vaata näidiskursuse kava

2. Intensive English (15-17 a)

Intensive English kursus on intensiivseim keeleõppe kursus, mis kestab kolm nädalat. See on samuti mõeldud noortele vanuses 15-17, kuid mahutab ühte nädalasse lause 25 keeletundi. Et tegu on veidi töömahukama kursusega, kui Summer English, siis saab siin õppida kesktaseme ja edasijõudnute rühmades. Õppetöös keskendutakse spetsiifilistele keeleoskustele (kirjutamine, lugemine, kõnelemine, kirjutamine), ladususe arendamisele ning akadeemilisteks testideks ette valmistumisele.

Tulemusliku õppetöö tagavad väiksed rühmad (max. 12 inimest), julgustavad õpetajad ning laagriellu põimitud keelealased kodused ülesanded.

Vaata näidiskursuse kava

3. Active English (10-15 a) 

English for Juniors on 10-15a lastele suunatud kursus, mis kestab 3 või 6 nädalat (nädalas toimub 18 keeletundi). Siingi on sobivad rühmad kõigile, algajaist edasijõudnutele. Hommikupoolikutel keskendutakse spetsiifilistele keeleoskustele (kirjutamine, lugemine, kuulamine, kõnelemine) ning pärast lõunat tegeletakse jälle põnevate ja mänguliste projektidega. Igal nädalal käivad lapsed ka mõnel huvitaval ekskursioonil (nt. Londoni loodusloo muuseumis, Windsori lossis või Stonehenge’i vaatamas).

Vaata näidiskursuse kava

4. Sissejuhatus IB-sse (15-17 a)

Sissejuhatus IB-sse on 3-nädalane kursus, mis valmistab õpilasi ette rahvusvahelise keskhariduse programmiks. Lihvitakse ja arendatakse erinevaid aineteadmisi, külastatakse muuseume ja koole. Samuti pööratakse tähelepanu nii loomingulistele oskustele kui ka silmaringi laiendamisele (vesteldakse poliitikast ja muust päevakohasest).

Õppeained on jaotatud kolme nädala peale järgmiselt:
1. nädal – matemaatika humanitaarained
2. nädal – teadus ja kunstid
3. nädal – keel ja kirjandus

Vaata näidiskursuse kava

5. Science in Oxford (15-17 a)

Suurepärane kursus teaduse armastajatele. Õpilased töötavad hästi varustatud klassiruumides. Kuruses raames on ka projekt, mis kahe nädala jooksul valmis saadakse. Kohtutakse Oxfordi ülikooli teadlastega ning lisaks õpitakse arvuti programeerimist.

Kursus kestab 2 nädalat.

Vaata näidiskursuse kava

6. Art and Digital Design in Oxford (15-17 a)

Kursus on suurepärane võimalus laiendada ja arendada oma portfooliot. Kursuse raames käiakse muuseumites ja erinevatel näitustel. Samuti on õpilastel olemas alati ligipääs vastvalminud kunstistuudiotesse. Kohtutakse kohalikke kunstnikega ning õpetajateks on kõrge profiiliga omaala spetsialistid.

Kursus kestab 2 nädalat.

Vaata näidiskursuse kava

7. Fantacy in Oxford (15-17 a)

Kursus, mille jooksul õpilased uurivad, kuidas on Oxford inspireerinud nii paljusid fantaasiaraamatuid ja -filme.  Üks kursuse projektidest on näiteks näidendi või oma fantaasiafilmi kirjutamine, etendamine ja produtseerimine.

Vaata kursuse näidis tunniplaani

8. Magic in Oxford (10-15 a)

Kursus, mille käigus õpilased avastavad seoseid Oxfordi, Harry Potteri ja Alice Imedemaal vahel. Külastatakse filmimispaiku, õpitakse maagilisi trikke ja käiakse ka Harry Potteri stuudios!

Vaata kursuse näidis tunniplaani

 

Vaata ka suvekursuste tutvustavat VIDEOT

Tule tasuta konsultatsioonile