fbpx

Sprachcaffe (Montreal)

Sprachcaffe on ülemaailne keeltekool, mis on esindatud korraga 22 erineva riigi seas. Keelekursuseid korraldatakse sellistes linnades nagu: Peking, Montréal, München, New York jne.

Kooli põhimõte on arendada õpilaste keelteoskust kooskõlas noortepärase metoodikaga ning vabal ajal ootab õpilasi ülipõnev meelelahutusprogramm. Õppematerjalid on huvitavad ja innustavad, seega on noorte keeleoskus Sprachcaffe programmi lõppedes jõudsasti arenenud. Kooli väikesed klassid võimaldavad iga õpilase individuaalsest tasemest lähtuvalt saavutada lühikese ajaga maksimaalne tulemus. Tunnid võivad toimuda nii klassiruumis, terrassil kui ka tagaaias.

Enamik kooli õpetajaid on töötanud samas koolis juba pikki aastaid, mis on hea märk kooli meeldivast õhkkonnast ning ka noored tunnevad end hoitult ja rahulolevana. Prantsuse keele õppimiseks on Sprachcaffel filiaal ka Kanadas ja Montrealis. Keelerühmas on makismaalselt 15 õpilast ning kursustele oodatakse noori vanuses 14-21.

Montreal on Kanada suuruselt teine linn ning oma nime on ta saanud samanimelise saare järgi. Inimesed on Montrealis kakskeelsed ehk räägitakse nii inglise kui ka prantsuse keelt. Montrealis asub mitmeid parke ja huviobjekte – Old Montreal, Mount Royal ja Island Parks on vaid mõned näited kuulsamatest vaatamisväärsustest. Sprachcaffe kool asub Montreali kesklinnas kaasaegses hoones, kuulsal Crescent Street tänaval. Crescent Street on Montreali üks tuntumaid turistide poolt külastatavaid kohti. Mitmed baarid, restoranid, kohvikud ja galeriid meelitavad sinna igal aastal tuhandeid turiste.

Tule tasuta konsultatsioonile