fbpx

Sprachcaffe (Barcelona ja Malaga)

Sprachcaffe on ülemaailmne keeltekool, mis on esindatud korraga 22 erinevas riigis. Lisaks Barcelona ja Malagale korraldatakse keelekursuseid sellistes linnades nagu Peking, Montréal, München, New York.

Kooli põhimõte on arendada õpilaste keelteoskust kooskõlas noortepärase metoodikaga. Kasutusel olevad õppematerjalid on huvitavad ja innustavad, seega on noorte keeleoskus Sprachcaffe programmi lõppedes jõudsasti arenenud. Kooli väikesed klassid võimaldavad iga õpilase individuaalsest tasemest lähtuvalt saavutada lühikese ajaga maksimaalne tulemus

Tunnid võivad toimuda nii klassiruumis, terrassil kui ka tagaaias. Enamik kooli õpetajaid on töötanud samas koolis juba pikki aastaid, mis on hea märk kooli meeldivast õhkkonnast ning ka noored tunnevad end hoitult ja rahulolevana. Hispaania keele õppimiseks on Sprachencaffel filiaalid Barcelonas ja Malagas ning kursustele oodatakse noori vanuses 14-21 aastat.

Rikkalikust arhitektuurist pakatavas Barcelonas asutati kool 2003. aastal. Sprachcaffe asub kesklinnas, kust suurimad vaatamisväärsused ja parimad poed on vaid jalutuskäigu kaugusel. Statistiliselt õpib koolis enim saksa ja ameerika taustaga õpilasi (keskmine vanus 23 aastat).

Teine fililaal, mis paikneb rannikul asuvas kuurortlinnas Malagas, tegutseb juba aastast 1948. Tänu heale kliimale paistab päike Malagas 300 päeva aastas ning seetõttu toimub õppetöö suuresti värskes õhus. Malaga kool asub ehtsas Andaluusia villas, kahe kilomeetri kaugusel kesklinnast ning koosneb kolmest eraldiasetsevast hoonest.

Tule tasuta konsultatsioonile