fbpx

Roedean School

Alpadia Summer Camps rahvusvaheline haridusvõrgustik pakub 10-17-aastastele noortele võimalust õppida prestiižses inglise koolis – Roedean Independent School. Tegemist on traditsioonilise inglise internaatkooliga, mis asub värvikas mereäärses linnas!

1885. aastal asutatud Roedean on üks hinnatuimaid koole Suurbritannias ning on seetõttu kantud ka riigi heade koolide nimekirja (Good Schools Guide). Suurepärases ning kergesti ligipääsetavas asukohas paiknev Roedean on ainus UK kool, mis asub ühtaegu rahvuspargis, rannikul ja ka linnapiirides. See on lihtsalt võrratu koht, kus õppida!

Roedeani hooned on ehitatud kaljukünkale, kust avaneb vaade Brightoni sadamale. Õpilaste kasutada on kooli suurepärased kunstiruumid (sh kaks tantsustuudiot, teater ning etenduskunstide stuudio) ja spordirajatised (siseruumi bassein, erinevad meeskonna alade väljakud ja tenniseväljakud).

Alpadia kohapealne meeskond tagab noortele õppuritele sooja vastuvõtu ning meeldiva ja turvalise koolikogemuse. Korraldustiimi tubli töö tulemusel on lastel rohkem aega keskenduda uute sõprussuhete loomisele, mis omakorda aitab lastel kiiresti ja suurema vaevata inglise keele oskust parandada.

Tule tasuta konsultatsioonile