fbpx

Rennert Summer Plus!

Rennert International kool asutati juba 1973. aastal Cesar Rennerti poolt. Tema missiooniks oli panna alus kõrgkvaliteetsele keeltekoolile. Noortele vanuses 13-17 on mõeldud Rennert Summer Plus kursused.

Tegu on enam kui lihtsalt inglise keele kursustega – keeleõpet saab kombineerida  erinevate Plus valikutega –
Leaders and Entrepreneurs, Broadway and Performance Arts, Fashion, Film and Multimedia Arts, American Sports, Marine ja Natural Environment tundidega.

Ka töötoad ja ekskursioonid on seotud teie valitud Plus teemaga. Näiteks Art & Design õpilased külastavad New Yorki ja Miami kunstigaleriisid, Fashion suuna õpilased avastavad selle maailma telgitaguseid, filmi õpilased külastavad New York Film Akadeemiat. Environmental huvilised käivad ära Miami Sea Aquarium´is. Young Leaders kursususel räägitakse suurtest juhtidest, samuti toimuvad töötoad intervjueerimis- ja avaliku esinemise kohta.

New York´i Plus! programmid toimuvad mainekas Iona kolledži campuses (va Dance, Business & Leadership, English Adventures ja World Languages Adventures programmide puhul, millede puhul tunnid toimuvad New York City´s Manhattanil), New Rochelle nimelises linnas, 30-minutilise rongisõudu kaugusel Manhattanist. New Rochellet on nimetatud ka perede linnadeks. Tegemist on turvalise linnaga. Ta on tuntud ka oma ulatusliku jalakäijate tee poolest, mida teatakse ka New Roc City nime all.
Koolis on olemas erinevad sportimisvõimalused, samal territooriumil asub ka kooli ühiselamu, kus keelelaagri õpilased majutuvad.

Rennert´i Miami kool asub South Beach´il, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. South Beach Miami on Ühendriikide üks elavamaid sihtkohti, kust ei puudu sinine meri, valged liivarannad ja kõrguvad palmipuud. Kool asub Art Deco stiilis hoones, kus kooli kasutada on 3 ja 4 korrus. Klassiruumid on moodsad ja avarad ning akendest avaneb vaade palmipuudele ning mitmetele kohvikutele ja seal sagivatele inimestele. (2019. aastal laager Miamis ei toimu)

Tule tasuta konsultatsioonile