fbpx

Millfield

Millfield on üks prestiižsemaid üldhariduslikke koole Inglismaal, maalilises Somersetis, Edela-Inglismaa krahvkonnas. Milllfieldi kool asub ühe tunni kaugusel Bristolist ja 2,5 tunni kaugusel Londonist.

Millfield pakub lastele ja noortele keelelaagreid nii kevadel kui ka suvel. Kompleksi kuuluvad kaks keskust (Street ja Glastonbury), mis kõik asuvad mugavalt ühel territooriumil. Koolikompleks on ümbritsetud järvede ja parkidega. Suur territoorium ühendab endas nii õpehooned, koolikohviku, kõrgelt hinnatud raamatukogu, teatri- ja tantsustuudio, kunstigalerii ning ühiselamud. Lisaks veel kõikvõimalikud spordiväljakud ja -hallid, samuti ka hobusetallid.

Millfield laagrite erinevad keskused sobivad lastele ja noortele vanuses 8-16. Sportimisvõimalusi on väga palju, koolis on olemas nii sise- kui välistaadionid. Programmis sisaldub 15 tundi inglise keelt nädalas, mida on võimalik kombineerida pärastlõunaste tegevuste ja kursustega. Lisaks kuulub õppetöö juurde ekskursiooniprogramm ja kultuursed väljasõidud.

Tule tasuta konsultatsioonile