fbpx

Living Learning English – õpi inglise keelt õpetaja juures kodus!

Pakutavad kursused

1. Young Learners 1:1 (10-13 a; 14-17 a)

Kursus on suurepärane viis lastele ja teismelistele, et veeta huvitav, kuid hariv vaheaeg Inglismaal. Keskenduda saab üldkeele arendamisele, samuti saab valmistuda mõneks rahvusvaheliselt eksamiks või saada vajalik ettevalmistus Inglismaale kooli minekuks. Kõigile lastele koostatakse individuaalne õppeplaan lähtuvalt eesmärkidest ja tasemest.

Lastel vanuses 10-13 sisaldub hinnas ka igapäevane pärastlõunane vabaaja programm (lisaks ekskursioonidele). Tegevused võivad olla erinevad (kokkamine, meisterdamine vms) ning toimuvad alati õpetaja järelvalve all.  14-17 aastastel sisaldub hinnas standard ekskursiooniprogramm (2 kohalikku ekskursiooni nädalas + 1 ekskursioon nädalavahetusel). Kui soovite, et vabaaja programm oleks igapäevaselt ka 14-17 aastastel, siis on see lisatasu eest võimalik.

Kursuse intensiivsuse saab õpilane ise valida – 15, 20, 25 või 30 tundi nädalas.

2. Summer 2:1 (12-21 a)

Õpi inglise keelt koos oma sõbraga või lase koolil endale valida sobilik õppekaaslane! Õppekaaslase valikul lähtub kool vanusest, huvidest ja keeletasemest.

Kursus sisaldab 15 tundi keeleõpet nädalas. Hinnas sisaldub ka 3 ekskursiooni nädalas koos õpetajaga ning pärastlõunane vabaaja programm.

Suvised 2:1 kursused on üldkeele kursused. Kui õpilasel on spetsiifilisemad keeleõppe soovid (eksamiks valmistumine, akadeemiline kurus), siis tuleks valida individuaalne 1:1 kursus.

6. Parent and Child (lapsele vanuses 7 + a)

Sobib lapsele alates seitsmendast eluaastatst. Tundide arv on võimalik lapse ja vanema vahel ära jagada. Kui lapsel ja vanemal on sama keeletase, siis on võimalik tund teha ka koos. Kursususe intensiivsuse saate ise valida – 15, 20, 25 või 30 tundi nädalas.

7. Online keeleõpe

Individuaalne online inglise keele õpe kodust lahkumata! Läbi videovestluse, failijagamise ja interaktiivse tahvli, viiakse läbi inglise keele tunnid, mis on loodud vastavalt igaühe vajadusi ja soove silmas pidades.

Tule tasuta konsultatsioonile