Living Learning English – õpi inglise keelt õpetaja juures kodus!

Pakutavad kursused:

1. Young Learners 1:1 (10-13 a; 14-17 a)

Kursus on suurepärane viis lastele ja teismelistele veeta kasulik vaheaeg Inglismaal. Keskenduda saab üldkeele arendamisele, valmistuda mõneks rahvusvaheliselt eksamiks või saada vajalik ettevalmistus Inglismaale kooli minekuks. Kõigile lastele koostatakse individuaalne õppeplaan lähtuvalt eesmärkidest ja tasemest.

Lastel vanuses 10-13 sisaldub hinnas ka igapäevane pärastlõunane vaba aja programm (lisaks ekskursioonidele). Tegevused võivad olla erinevad (kokkamine, meisterdamine vms) ning toimuvad alati õpetaja järelvalve all.  14-17 a sisaldub hinnas standard ekskursiooniprogramm (2 kohalikku ekskursiooni nädalas + 1 ekskursioon nädalavahetusel). Kui on soov, et vaba aja programm oleks lisatud igapäevaselt ka 14-17. aastastel, siis on see võimalik eraldi paketina juurde broneerida.

Kursuse intensiivsuse saab õpilane ise valida – 15, 20, 25 või 30 tundi nädalas.

2. Summer 2:1 (12-21 a)

Õpi inglise keelt koos oma sõbraga või lase koolil endale valida sobilik õppekaaslane! Õppekaaslase valikul lähtub kool vanusest, huvidest ja keeletasemest.

Kursus sisaldab 15 tundi keeleõpet nädalas. Hinnas sisaldub ka 3 ekskursiooni nädalas koos õpetajaga ning pärastlõunane vaba aja programm.

Suvised 2:1 kursused on üldkeele kursused. Kui õpilasel on spetsiifilisemad keeleõppe soovid (eksamiks valmistumine, akadeemiline kurus), siis tuleks valida individuaalne 1:1 kursus.

6. Parent and Child (lapsele vanuses 7 + a)

Sobib lapsele al 7. eluaastatst. Tundide arv on võimalik lapse ja vanema vahel ära jagada. Kui lapsel ja vanemal on sama keeletase, siis on võimalik tund teha ka koos. Kursususe intensiivsuse saate ise valida – 15, 20, 25 või 30 tundi nädalas.

7. Online keeleõpe

Individuaalne online inglise keele õpe kodust lahkumata! Läbi videovestluse, failijagamise ja interaktiivse tahvli, viiakse läbi inglise keele tunnid, mis on kohandatud vastavalt igaühe vajadusi ja soove silmas pidades.

Võta ühendust