fbpx

Les Elfes

Maaliline Šveits on riik, kus üheks riigikeeleks on prantsuse keel. Les Elfes kool pakub huvitavaid keelelaagreid Šveitsi Alpides, seda nii talvel kui suvel. Maalilises Verbieri mägikuurordis paiknev laste -ja noortelaager on tuntud oma hästi hooldatud mäesuusa -ja lumelauaradade üle, mille kogupikkus ületab 350 km.

Õpilaste eest hoolitseb Verbieris spetsiaalsed koolitused läbinud töötajaskond. Laste turvalisuse ja eakohase lähenemise tagab ka asjaolu, et lapsed jagatakse vanuse alusel kolme eri rühma (7-11, 12-14 ja 15-17). Peale keeleõppe ja spordi saab laagris osa võtta ka erinevatest loomingulistest ning silmaringi laiendavatest kursustest (kokanduse, kunsti või teatri tunnid, leadership training programm ja karjäärinõustamine).

Verbierist saab kõike – hea tuju, lõbusaid vabaajategevusi ning hea sportliku vormi! Spordialadest saab laagris mängida: tennist ja golfi, sõita mägijalgrattaga, tegeleda kaljuronimise või iluuisutamisega, sõita parvega jõel, mängida hokit, ratsutada, suusatada ja palju muud.

Tule tasuta konsultatsioonile