fbpx

Les Elfes

Ka maaliline Šveits on riik, kus üheks riigikeeleks saksa keel. Les Elfes kool pakub huvitavaid laagreid Šveitsi Alpides, seda nii talvel kui ka suvel: maalilises Verbieri mägikuurordis paiknev laste-ja noortelaager on uhke oma hästi hooldatud mäesuusatamis- ja lumelauaradade üle, mille kogupikkus ületab 350 km.

Laagri ametlik keel on inglise keel, kuid õppida saab nii inglise, saksa, hispaania kui ka prantsuse keelt. Standard kursuse raames toimub nädalas 8 keeletundi, lisatasu eest on võimalik võtta ka eratunde või muuta keeleõppe intensiivsemaks 7-tunnilise lisakursusega. Laagriliste eest hoolitseb Verbieris tähelepanelik ja spetsiaalsed koolitused läbinud töötajaskond. Laste turvalisuse ja eakohase lähenemise tagab ka see, et nad jagatakse vanuse alusel kolme eri rühma (vanused 7-11, 12-14 ja 15-17).

Peale keeleõppe ja spordi saab laagris osa võtta ka erinevatest loomingulistest ning silmaringi laiendavatest kursustest, sealhulgas:

  • kokanduse, kunsti või teatri tunnid lastele vanuses 7-11
  • leadership training programm vanusele 12-14
  • karjäärinõustamine vanusele 15-17

Verbierist saab kõike – hea tuju,  palju lõbusaid meelelahutusi ning hea sportliku vormi! Spordialadest saab laagris mängida tennist ja golfi, sõita mägijalgrattaga, tegeleda kaljuronimise või iluuisutamisega, laskuda parvega mööda jõge, mängida hokit, ratsutada, suusatada  ja veel palju muud.

Tule tasuta konsultatsioonile