Legat Dance – keel+ballett, klassikaline tants

Legat Dance (12-17 a)

Kursus sobib noortele vanuses 12-17 ning osalemiseks on vajalik inglise keele oskus vähemalt algtasemel (A1-A2), ilma igasuguse keeleoskuseta osaleda ei saa. Samuti on vajalik eelnev balleti kogemus. Tantsimisele pühendatakse 20 tundi nädalas, inglise keele õppele klassiruumis 12.5 tundi, kuid keelepraktika jätkub ka tunniväliselt.

Inglise keel: Tegeletakse üldise inglise keele oskuse arendamisega. Keskendutakse nii sõnavarale, grammatikale kui ka suulisele ja kirjalikule eneseväljendusele. Inglise keelt õpitakse kaks ja pool tundi päevas. Õpet pakutakse kuuel tasemel A1st C2ni.

Tantsimine: Tantsimisele pühendatakse igal koolipäeval viis tundi. Keskendutakse järgnevatele stiilidele: klassikaline ballett (1 h päevas), kaasaegne tants (1 h päevas), koreograafia (75 min päevas) ja pilates (45 min päevas). Õpilastelt eeldatakse eelnevat kokkupuudet balletiga. Tantsuõppe kõrghetk on kursuse lõpus toimuv etendus campuses asuvas Miles Theatre’is.

Vaba aja programm: Õpilastele on ette nähtud kaks ekskursiooni nädalas, millest üks kestab pool päeva ja teine terve päeva ning sihtkohtadeks on Londoni suurimad vaatamisväärsused ja sealsest kultuurielust osa saamine. Igal õhtul toimuvad ka seltskondlikud tegevused, et õpilased saaksid üksteisega tuttavaks ning praktiseeriksid inglise keelt. Tegevuste hulka võivad kuuluda näiteks bowling, kino, pidulik õhtusöök, karaoke, viktoriin jt. Pühapäeval viiakse õpilased mõnda mereäärsesse linna (Brightoni, Eastbourne’i) shoppama ja randa aega veetma.

Tule tasuta konsultatsioonile