fbpx

Kings Colleges

Kings Colleges pakub Inglismaal järgmiseid kursuseid:

1. Intensive Academic (14-17 a)

Kursuse õppetöö Oxfordis toimub St. Josephi nimelises kolledžis. Väga intensiivse õppetööga kursus kombineerib inglise keeleõppe, akadeemilised õppeained ja IELTS eksamiks ettevalmistuse. Õpilastelt oodatakse eelnevat head keeletaset. Õppetöö toimub 27 tundi nädalas, millele lisaks on ka huvitav ekskursiooniprogramm. Õpilastel on võimalus osa võtta ka sessioonist Kings University ülikooli nõustajaga.

2. Summer Medical (14-17 a)

2-nädalane kursus Oxfordis sobib õpilastele, kes soovivad rohkem teada saada meditsiini ja sellega seonduvate erialade õppimisest. See on suurepärane sissejuhatav kursus neile, kes kaaluvad tulevikus meditsiini õppida ning hea ettevalmistav programm ka neile, kes kohe-kohe meditsiinierialale kandideerimas.

3. Intensive English (13-17 a)

Kursus toimub Brightonis, University of Brighton territooriumil. Kursus on intensiivse õppetööga: 21 tundi nädalas, mis koosneb 15 h General English tundidest + 6 h Specialist English tundidest (Business English, Reading, Writing, Listening, Pronunciation skills, Exam preparation techniques).

4. Summer course + tennis/horse riding/Harry Potter (8-12; 13-17)

Laager toimub Bath´is, klassikalises inglise hoones, mis väljanägemiselt meenutab “Harry Potteri” kooli. Asutus ongi üks riigi vanemaid ja prestiižsemaid hooneid. Kooli valduses on 500 aakrine maa-ala, ning asub Bath´ist 25 minutilise autosõidu kaugusel. Londonist asub kool 2,5 tunni kaugusel. Koolil on oma tenniseväljak, kus on võimalus lisatasu eest võtta eraldi tennisetunde (6h nädalas). Lisaks tennisele on valikus veel ratsutamine ja Harry Potteri temaatika (6h nädalas).

5. Summer course + Performing Arts/Harry Potter (12-17)

Laager toimub Cheltenham´i College´s Gloucestershire´s. See kuulus boarding school on samuti väga prestiižne kool ning kool omab suurel maa-alal mitmeid hooneid. Linnakeskusest asub kool vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ning Bath, Bristol ja Oxford jäävad ca tunnise autosõidu kaugusele. Performing Arts laager hõlmab 9 temaatilist tundi nädalas (write a script, rehearse and act out scenes of a musical).

Harry Potter´i temaatiline laager kestab 2 nädalat ning selle raames toimub iga päev temaatilisi üritusi. Samuti õpitakse J. K. Rowlingu karaktereid paremini tundma, korraldatakse temaatiline disko ning viktoriin. Veel külastatakse Harry Potteri võttepaika Warner Brothers Stuudios, Londonis.

Tule tasuta konsultatsioonile