Kings Colleges

Kings Colleges pakub kolme erinevat kursust

1. Intensive Academic (15-17 a)

Kursuse õppetöö Oxfordis toimub St. Josephi nimelises kolledžis. Väga intensiivse õppetööga kursus kombineerib inglise keeleõppe, akadeemilised õppeained ja IELTS eksamiks ettevalmistuse. Õpilastelt oodatakse eelnevat head keeletaset. Õppetöö toimub 27 tundi nädalas, millele lisaks on ka huvitav ekskursiooniprogramm. Õpilastel on võimalus osa võtta ka sessioonist Kings University ülikooli nõustajaga.

2. Intensive Academic (12-17 a)

Kursus toimub Bath linnas, Downside School koolis ja annab võimaluse õppida laia valikut akadeemilisi õppeaineid ja kogeda elu ühes parimas Inglismaa internaatkoolis. Kursus on väga intensiivne, 27 tundi nädalas ning kombineeritud inglise keeleõppest ja akadeemilistest ainetest (matemaatika, geograafia, ajalugu, loodusteadused jne). Downside School on klassikaline „Harry Potteri“ stiilis Inglise internaatkool, mis on üks vanimaid ja mainekamaid erakoole terves riigis.

3. Intensive English (12-17 a)

Kursus toimub Cheltenham College’is Gloucestershire’i linnas Edela-Inglismaal. See kuulus Inglise internaatkool on üks mainekamaid riiklikke segakoole Inglismaal. Programm on kombineeritud selliselt, et õpilase suuline keeleoskus saavutaks võimalikult hea taseme. Õppetöös valmistutakse ette Trinity College London GESE eksamiks, mille sooritamine kuulub ka kursuse hinna sisse. Kursus on intensiivse õppetööga: 21 tundi nädalas, millele lisandub veel aktiivne ekskursiooni- ja meelelahutusprogramm.

4. Summer course + tennis/horse riding (8-12; 13-17)

Laager toimub Bath´is, klassikalises inglise hoones, mis väljanägemiselt meenutab “Harry Potteri” kooli. Asutus ongi üks riigi vanemaid ja prestiižsemaid hooneid. Kooli valduses on 500 aakrine maa-ala, ning asub Bath´ist 25 minutilise autosõidu kaugusel. Londonist asub kool 2,5 tunni kaugusel. Koolil on oma tenniseväljak, kus toimuvad treeningud 6h nädalas. Lisaks inglise keelele võetahse tunde hobusetallides (6h nädalas).

5. Summer course + filmcraft/Harry Potter (12-17)

Laager toimub Cheltenham´i College´s Gloucestershire´s. See kuulus boarding school on samuti väga prestiižne kool ning kool omab suurel maa-alal mitmeid hooneid. Linnakeskusest asub kool vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ning Bath, Bristol ja Oxford jäävad ca tunnise autosõidu kaugusele. Filmcraft laagris õpivad lapsed peale inglise keele tundide 9 tundi nädalas filmide tegemist, käsikirja kirjutamist, lavastamist, kaameratööd, filmivalgustust ja digitaalset töötlust.

Harry Potter´i temaatiline laager kestab 2 nädalat ning selle raames toimub iga päev temaatilisi üritusi. Samuti õpitakse J. K. Rowlingu karaktereid paremini tundma, korraldatakse temaatiline disko ning viktoriin. Veel külastatakse Harry Potteri võttepaika Warner Brothers Stuudios, Londonis.

Tule tasuta konsultatsioonile