fbpx

ISI Dublin

ISI Dublin on innovatiivne õppekeskus, mis loodi 2001. aastal. ISI koolis ei piirduta keeltekursustega, vaid ühendatakse kvaliteetsed akadeemilised programmid hea majutuse, põnevate tegevuste, mitmekülgsete hobiringide ja seiklusrohkete ekskursioonidega.

Vaid veidi üle miljoni elanikuga Dublin on Iirmaa pealinn, mis on turistide ja vahetusõpilaste südamed vallutanud oma võrratu muusika, kunsti, teatri, kultuuri ja moega. Dublinist on pärit sellised suurkirjanikud nagu James Joyce, Samuel Beckett, Bram Stoker ja Oscar Wilde. Tänu rahvusvahelisele ja kõrgelt haritud tööjõu rohkusele paiknevad seal ka paljude maailmatasemel ettevõtete Euroopa peakontorid (näiteks Google, Facebook, Linkedln ja Twitter).

Kool asub 18. sajandist pärit restaureeritud hoones Dublini kesklinnas. Õpilasi ootab sõbralik atmosfäär, kus juhivad tööd noored ning entusiastlikud õpetajad. Avarad klassiruumid, elektroonilised tahvlid, raamatukogu, arvutiruum, WiFi ja kohvik, muudavad koolipere elu lihtsamaks ja nauditavamaks.

Tule tasuta konsultatsioonile