fbpx

Institut Monte Rosa

Institut Monte Rosa on rahvusvaheline internaatkool Montreux linnas, Šveitsis. Kauni Genfi järve kaldal asuv kool tegutseb juba 1874. aastast, pakkudes mitmekülgset haridust õpilastele vanuses 6-18.

Õppetööd korraldavad kogenud ja entusiastlikud õpetajad, kes tagavad koolis hubase ja toetava atmosfääri.

Koolis on väikesed kursused, peamiselt 2-10 õpilast. See aitab tõsta motivatsiooni ja julgustada õpilasi pingutama ning end heade tulemuste eest premeerima. Selleks, et luua kõige parem õpikeskkond, pakub Monte Rosa akadeemilist programmi, mis sobib iga õpilase vajadustele.

Lisaks sellele, et kool keskendub õpilaste vajadustele individuaalselt, on koolil ka omad reeglid ja põhimõtted. Monte Rosa peamine ütlus on: „In labore virtus”. See tähendab häid kombeid, teiste austamist, koostöö tegemist, soovi teisi aidata, austust, initsiatiivi ja muidugi distsipliini.

Euroopa südames paiknedes saavad õpilased tõelise rahvusvahelise kogemuse – Šveits on teadatuntud mitmekeelne ja multikultuurne riik. Erakooli koridorides liikumine on aga nagu tõeline jalutuskäik minevikus, kuna koolihoone on uhke 19. sajandil ehitatud häärber.

Tule tasuta konsultatsioonile