fbpx

IH/CLIC (Sevilla ja Cadiz)

International House (IH/CLIC) on loodud 1998. aastal ja praeguseks kuulub sinna 7 erineva asukohaga kooli.

Koolid töötavad kõik samadel põhimõtetel – eesmärgiga tagada õpilastele individuaalne lähenemine. Õppetöö toimub gruppides (kuni 12 õpilast). Suvelaagrid ja keelekursused toimuvad erinevates Hispaania linnades, pakkudes laia valikuvõimalust siduda Hispaania keele õppimine kultuuri- ja meelelahutusprogrammidega.

IH/CLIC Sevilla paikneb Andaluusia maakonna keskuses Sevillas, mida loetakse Hispaania ilusaimate linnade sekka. Segu traditsioonidest ja modernsusest muudab linna huvitavaks õppekeskkonnaks kõigile. Programmi kuuluvad hispaania traditsioone järgivad töötoad, nädalavahetuseti toimuvad ekskursioonid ning samuti on võimalus avastada Andaluusia köögi- ja tantsukultuuri.

IH/CLIC Cadiz on linn Andaluusia autonoomses piirkonnas, piiratud ühelt poolt Vahemere ja teiselt Atlandi ookeaniga. Cadiz on vanim püsiasutusega linn Hispaanias ja Edela-Euroopas, kus hinnatakse kohalikku kala ja mereande. Piirkonnas asuvad ühed parimad Hispaania rannad, näiteks ajaloolised Santa Maria del Mar ja La Caleta. Samuti on seal Atlandi ookeani düün Cortadura.

Kuna Cadiz on ülikoolilinn, siis on seal palju võimalusi noortele vaba aja veetmiseks. Näiteks võib õppida flamenco tantsu, sest Cadizi peetakse üheks kolmest flamenco sünnilinnast.

Tule tasuta konsultatsioonile