fbpx

English in Cyprus

English in Cyprus pakub suurepäraseid keeleprogramme aastaringselt õpilastele üle maailma.

English in Cyprus tähistab 2023. aastal oma 16. sünnipäeva. Sellest koolist on saanud suurim keeltekool saarel, kes pakub inglise keele õpet õpilastele üle terve maailma. Kool pakub suurt valikut keeleprogramme, kuhu on võimalus minna terve aasta vältel. Samuti pole kooli jaoks oluline, mis vanuses, soost või millise taustaga nende õpilased on. Koolil on suure kogemustepagasiga töötajaskond, kes võtavad õpetamist väga tõsiselt, kuid teevad seda soojas ja mõnusas keskkonnas. Kooli töötajad tagavad, et kõik õpilased saavutaksid koolis järjest paremaid tulemusi.

Küpros on ilus saar, mida Vahemere päike soojendab aastaringselt, luues suurepärase kliima ja õhkkonna. Kuigi Küpros on iidse ajalooga riik, siis sellegipoolest on see väga moderne. Tänu oma vanadele sidemetele Suurbritanniaga on saarel ka inglise keel väga levinud.

Küprosel saab ühendada keeleõppe kultuuriliste elamuste ning puhkamisega. Oma kuulsate randade ja iidsete varemetega on see saar huvitav avastamiseks igaühele.

Keeltekursused toimuvad University of Central Lancashire Cyprus (UClan Cyprus) kampuses ning on koostatud spetsiaalselt lastele vanuses 7-17.

Tule tasuta konsultatsioonile