fbpx

Ellesmere

Ellesmere pakub kahte kursust

Discover English (8-11 a)

Päeva alustatakse kaasahaarava ja tõhusa hommikuse inglise keele tunniga (kokku 15 h nädalas) ning pärastlõunad on täidetud sportimise või kultuuri tegevustega.

Õpilastele on valida äärmiselt laia valiku tegevuste vahel ning neid julgustatakse kasutama inglise keelt võimalikult palju. Ühistegevuste hulka kuuluvad jalgpall, klaasimaalimine, korvpall, ehtekunst, ujumine, jooga, sulgpall, tantsimine, kriket ja poodlemine.

Lisaks organiseeritakse iganädalasi reise põnevaisse kohalikesse paikadesse. Oxfordi õpilased saavad käia Londonis ja Bathis ning Ellesmere’i õpilased Manchesteris ja Liverpoolis.

Vaata näidiskursuse kava

English Active (12-17 a)

Haaravaid ja intensiivseid hommikusi inglise keele tunde (kokku 15 h nädalas) on võimalik kombineerida valikuliselt spordi- ja huvitegevusega, mida juhendavad kogenud treenerid (6 h nädalas).

Valida saab järgmiste hobi/spordialade vahel:

  • Adventure
  • Golf
  • Performing Arts
  • Swimming
  • Horse Riding

Õpilased võivad valida kogu kursuseks ühe tegevuse või igal nädalal uue.

Lisaks eelnevale saavad kõik õpilased korra nädalas osa ühest poolepäevasest ja ühest terve päeva kestvast ekskursioonist, mille käigus külastatakse selliseid põnevaid paiku nagu Chester, Liverpool ja Manchester.

Vaata näidiskursuse kava

Tule tasuta konsultatsioonile