fbpx

Concord College

Concord College pakutavad kursed

1.Science (13-17 a)

Kursuste eesmärk on arendada õpilaste oskusi ja enesekindlust antud õppeainetega tegelemisel ning süstida neisse huvi reaalainete vastu. Õpe on väga praktiline ja laboripõhine. 15-17-aastastele noortele on ka eraldi A-level kursused, mis valmistavad neid ette Suurbritannia keskkooliprogrammi jaoks. Programmis sisaldub 21h õpet nädalas.

Valida tuleb kahe aine kombinatsioon, millele keskendutakse. Valikud on järgmised:

– Füüsika
– Keemia
– Matemaatika
– Bioloogia
– Majandus

Bioloogia aine raames õpitav on eelkõige seotud inimkeha, mitte loodusega. Õpitakse palju toidu kohta, missugused protsessid toit kehas läbib, missuguseid rolle täidavad inimkehas ensüümid jms, A-level tasemel keskendutakse ka geneetikale ja anatoomiale.

Majanduse aine sobib õpilastele, kes ei ole varem majandust õppinud. Räägitakse mikro- ja makroökonoomikast, ettevõtte toimimise põhimõtetest, konkurentsist turul jms.

2. Junior Science (10-12 a)

Olemas on ka Junior Science kursus 10-12-aastastele, kus õpitakse bioloogia, keemia ja füüsika algtõdesid. Küsi infot!

3. English (10-17 a)

Programm sisaldab 15h inglise keele õpet (lugemine, kirjutamine, kuulamine, rääkimine, Briti kulutuur) ja 6 Active English tundi nädalas. Active English tundides julgustatakse õpilasi õppima ja arendama keeleoskusi läbi meelistegevuste (sport, kunst, kokandus, draama, muusika, fotograafia, mood, meeskonnatöö vms.). Tunnid on üles ehitatud selliselt, et õpilastel oleks võimalus praktiseerida kõne ning õppida uut valdkonna sõnavara.

Vaata näidiskursuse kava

Tule tasuta konsultatsioonile