fbpx

Ceran Lingua International

CERAN on olnud intensiivse lastekoolituse ekspert juba üle 40 aasta. Kool on spetsialiseerunud mainekates internaatkoolides organiseeritavatele suvekursustele.

Iga aasta leiab aset ca 2500 CERAN juunioride keelelaagrit. CERAN laagrites toimub intensiivne keeleõpe ja keelepraktikat saab õpilane lisaks keeletundidele ka sportides ja vabal ajal teiste õpilastega suheldes. Keeleõpe toimub kahes keskuses Belgias – suvel Ferrieres ja kevadel-sügisel Spas.

Ceran keeltekool Ferrieres asub samanimelises linnas Belgias. Õppetöö toimub College Saint-Roch nimelises kolledžis, kus on olemas kõik õppetööks vajalik: modernsed klassiruumid, multimeedia ruum tasuta WiFi ühendusega, soojendatav sisebassein, jalgpalliväljak, spordihall, võrkpalli ja sulgpalli väljakud, mini-tennise platsid, petanki plats ja ka lauatennise saal. Kolledžis toimub õppetöö suviti ja kursuseid on saadaval neli: keel+golf, keel+tennis ja keel+ratsutamine ning General French baaskursus. Lisaks on CERAN Lingua International koolil keskus ka Prantsusmaal ning Pariisis, kus saab läbida General French kursuse.

Tule tasuta konsultatsioonile