fbpx

ATC Blackrock College

ATC on Iirimaa üks juhtivaid inglise keelt õpetavaid keeltekoole.

ATC õpetab lisaks täiskasvanutele ka noori ja nad pakuvad õppimiseks üheksat erinevat keskust Dublinis ja üle Iirimaa. Kõik üheksa keskust on valitud suurepäraste rajatiste ja turvalise keskkonna pärast. ATC õpetamismeetodid on hoolikalt kooskõlastatud Euroopa keeleõppe raamdokumendiga (European Framework of Reference for Languages). Kõik õpetajad räägivad inglise keelt emakeelena, omavad kõrgharidust ja õpetamiskogemust ning on spetsiaalselt koolitatud õpetama inglise keelt võõrkeelena.

Õpilased vanuses 9–17 saavad õppida inglise keelt 2, 3 või 4 nädalat üheksas erinevas asukohas üle Iirimaa. Lisaks õppetööle on ka valik spordialasid, kultuurseid ja sotsiaalseid tegevusi.

ATC Language Schools on kaunil Iirimaal paiknev keeltekoolide võrgustik. Blackrock College asub rahulikus linnaosas Dublini lõunaosas, kust ka meri ei jää kaugele. Iirimaa kasuks tasub otsustada juba seepärast, et kohalikud on tuntud oma erilise sõbralikkuse poolest, mis noortele keeleõppijatele kauaks positiivse mälestuse jätab.

Tule tasuta konsultatsioonile