fbpx

Alpadia

Toimumiskohad

Montreux-Riviera (Šveits)

See Montreux’ linna südames asuv keelekool on vaid mõne sammu kaugusel Genfi järve promenaadist ning võtab teid vastu oma moodsas õppekeskuses, mille kvaliteetsed tingimused teevad sellest suurepärase koha prantsuse keele õppimiseks. Koolis on avarad ja valgusküllased klassiruumid, tasuta internet, jõusaal ning kohvik, kus õpilased saavad einestada enne pärastlõunaseid tegevusi. Kool pakub peremajutust kahekohalistes tubades.

Noortelaagri suurepärane asukoht mägede ja järve läheduses võimaldab põnevaid viise vabaaja veetmiseks. Iga koolipäeva pärastlõunal toimuvad sportlikud, loomingulised või kultuurilised tegevused, mis annavad noortele võimaluse tutvuda selle ilusa Šveitsi piirkonnaga, leida uusi sõpru ning kasutada oma prantsuse keele oskust ka väljaspool kooli. Sportlike tegevuste hulka kuuluvad näiteks jalgpall, korvpall, sulgpall, võrkpall, golf ja hoki. Samuti korraldatakse erinevaid ekskursioone ning lisatasu eest ka ekstreemspordi-, kunsti- või veespordikursusi.

Leysin (Šveits)

Renoveeritud klassiruumid, armsad söögikohad, päikeseline terrass, ujula ning mängualad teevad Leysini keskusest noortele meeldiva õppekoha. Kuigi Juniors ja Teens programmide õpilased viibivad samas keskuses, toimuvad ekskursioonid ja vabaaja programmid eraldi. Majutus toimub kooli hubases Alpide stiilis ühiselamus neljakohalistes tubades. Iga koolipäeva pärastlõunal saavad väikesed keeleõppijad järelvalve all aega veeta sportlike või meelelahutuslike tegevustega. Lisatasu eest  saab tegeleda ekstreemspordi, tennise, ratsutamise ja kokkamisega.

Biarritz (Prantsusmaa)

Prantsuse Baskimaal 13 km kaugusel mereäärsest Biarritzist asub St. Pée-sur-Nivelle, mis on koduks ühele Alpadia Prantsusmaa keskustest. Moodsate klassiruumide ja tasuta internetiga kool on ideaalselt kohandatud dünaamilisteks prantsuse keele tundideks. Õpilastele pakub majutust kooli mugav ühiselamu, kus saab muuhulgas mängida ka piljardit ja lauatennist. Elatakse kolmekohalistes tubades. Mägede ja metsade läheduses asuval koolil on mitmeid spordiväljakuid, mis võimaldavad nii sise- kui välistingimustes aktiivselt vaba aega veeta. Kauni loodusega ja kultuuriliselt rikas Baskimaa pakub põnevaid elamusi veespordist kuni mägimatkadeni, samuti korraldatakse kooli poolt erinevaid ekskursioone. Lisatasu eest saab tegeleda veespordi, ratsutamise ja kokkamisega.

Paris-Passy (Prantsusmaa)

Kooli keskus asub 40 hektari suuruse pargi südames ning pakub rahvusvahelistele õpilastele ideaalset võimalust õppida prantsuse keelt, osaleda huvitavates tegevuses ja leida sõpru kogu maailmast. Kool pakub turvalist, lõbusat ja mõnusat keskkonda looduslikus ümbruses, olles Pariisist vaid lühikese rongisõidu kaugusel. Kuna see on üks maailma enimkülastatud linnu ja riigi kultuuriline keskus, saavad osalejad pärast tunde võimaluse külastada selle kuulsaid vaatamisväärsusi nagu Eiffeli torn, Triumfikaar, Notre-Dame’i katedraal, Versailles palee ja palju muud. Lisatasu eest on võimalik juurde valida paketid: lõbustupark, staadionid või linn.
Majutus toimub kooli ühiselamus ühekohalistes tubades. Vannituba on jagatav.

Tule tasuta konsultatsioonile