fbpx

Alpadia

Toimumiskohad

Montreux-Riviera (Šveits)

See Montreux’ linna südames asuv keelekool on vaid mõne sammu kaugusel Genfi järve promenaadist ning võtab teid vastu oma moodsas õppekeskuses, mille kvaliteetsed tingimused teevad sellest suurepärase koha prantsuse keele õppimiseks. Koolis on avarad ja valgusküllased klassiruumid, tasuta internet, jõusaal ning kohvik, kus õpilased saavad einestada enne pärastlõunaseid tegevusi. Kool pakub peremajutust kahekohalistes tubades.

Noortelaagri suurepärane asukoht mägede ja järve läheduses võimaldab põnevaid viise vabaaja veetmiseks. Iga koolipäeva pärastlõunal toimuvad sportlikud, loomingulised või kultuurilised tegevused, mis annavad noortele võimaluse tutvuda selle ilusa Šveitsi piirkonnaga, leida uusi sõpru ning kasutada oma prantsuse keele oskust ka väljaspool kooli. Sportlike tegevuste hulka kuuluvad näiteks jalgpall, korvpall, sulgpall, võrkpall, golf ja hoki. Samuti korraldatakse erinevaid ekskursioone ning lisatasu eest (120-200 CHF) ka ekstreemspordi-, kunsti- või veespordikursusi.

Leysin (Šveits)

Renoveeritud klassiruumid, armsad söögikohad, päikeseline terrass, ujula ning mängualad teevad Leysini keskusest noortele meeldiva õppekoha. Kuigi Juniors ja Teens programmide õpilased viibivad samas keskuses, toimuvad ekskursioonid ja vabaaja programmid eraldi. Majutus toimub kooli hubases Alpide stiilis ühiselamus neljakohalistes tubades. Iga koolipäeva pärastlõunal saavad väikesed keeleõppijad järelvalve all aega veeta sportlike või meelelahutuslike tegevustega. Lisatasu eest (120-200 CHF) saab tegeleda ekstreemspordi, tennise ja kunstiga.

Biarritz (Prantsusmaa)

Prantsuse Baskimaal 13 km kaugusel mereäärsest Biarritzist asub St. Pée-sur-Nivelle, mis on koduks ühele Alpadia Prantsusmaa keskustest. Moodsate klassiruumide ja tasuta internetiga kool on ideaalselt kohandatud dünaamilisteks prantsuse keele tundideks. Õpilastele pakub majutust kooli mugav ühiselamu, kus saab muuhulgas mängida ka piljardit ja lauatennist. Elatakse kolmekohalistes tubades. Mägede ja metsade läheduses asuval koolil on mitmeid spordiväljakuid, mis võimaldavad nii sise- kui välistingimustes aktiivselt vaba aega veeta. Kauni loodusega ja kultuuriliselt rikas Baskimaa pakub põnevaid elamusi veespordist kuni mägimatkadeni, samuti korraldatakse kooli poolt erinevaid ekskursioone. Lisatasu eest (90-190 EUR) saab tegeleda veespordi, ratsutamise ja kokkamisega.

Paris-Igny (Prantsusmaa)

Prantsusmaa pealinna südamest 40 minuti sõidu kaugusel asuv Alpadia keelekooli Saint Nicolas’ keskus asetseb viie hektari suurusel pargi territooriumil. Kooli moodsad ruumid ning esmaklassilised sportimisvõimalused võimaldavad noortel aktiivselt pärast keeleõppetunde vaba aega veeta. Nädalavahetuseti toimuvate ekskursioonide käigus külastatakse näiteks Disneylandi, Versaille’i kindlust ning Pariisi linna vaatamisväärsusi. Lisatasu eest (90 EUR) pakutakse jalgpalli, kunsti- ja moeteemalisi kursuseid. Majutus toimub kooli ühiselamus kahe- või kolmekohalistes tubades.

Tule tasuta konsultatsioonile